Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα: Η τρομερή γκολάρα με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ασεχνούν

volos_pas

Ο Βόλος ισοφάρισε τον ΠΑΣ Γιάννινα σε 1-1 στο 47ο λεπτό της αναμέτρησης με την εκπληκτική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιασίν-Αμίν Ασεχνούν.

Ο Βόλος ισοφάρισε σε 1-1 τον ΠΑΣ Γιάννινα με την τρομερή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιασίν-Αμίν Ασεχνούν.

Η ομάδα της Μαγνησίας κέρδισε φάουλ στο 46ο λεπτό της αναμέτρησης αρκετά μέτρα έξω από τη μεγάλη περιοχή του ΠΑΣ και ο Φιλανδός μεσοεπιθετικός με την εκπληκτική εκτέλεσή του σημείωσε το δεύτερο γκολ του με τη φανέλα του Βόλου, στην 5η του εμφάνιση με το club.