ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Η παρακάμερα του PAOK TV και οι έξαλλοι πανηγυρισμοί στο γκολ του Κεντζιόρα (vid)

paok_aek

H παρακάμερα του PAOK TV από την αναμέτρηση κόντρα στην ΑΕΚ εστίασε στο... ντοπάρισμα των οπαδών στην αποστολή της ομάδας και στους πανηγυρισμούς στην ισοφάριση του Κεντζιόρα.

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ με ένα video διάρκειας λίγο παραπάνω από έξι λεπτά έδωσε το background γύρω από την ισοπαλία με σκορ 1-1 κόντρα στην ΑΕΚ, για την 22η αγωνιστική της Super League.

Στο παρακάτω video καταγράφτηκαν οι αντιδράσεις παικτών και πάγκου στη διάρκεια του ντέρμπι μεταξύ των δύο Δικεφάλων. Όπως βέβαια και οι πανηγυρισμοί τόσο των παικτών του ΠΑΟΚ στο γκολ ισοφάρισης του Τόμας Κεντζιόρα στο 89ο λεπτό της αναμέτρησης όσο και το ξέσπασμα του Άγγελου Αναστασιάδη στις εξέδρες που παρότρυνε την ομάδα του φωνάζοντας «Πάμε».