Παναιτωλικός - Λαμία: Ωραία ενέργεια και εξαιρετικό τελείωμα από τον Νούνιες για το 1-2 (vid)

ελλαδα

Ο Παναιτωλικός είχε τα δοκάρια αλλά η Λαμία βρήκε εν τέλει το γκολ χάρη στον Κρίστοφερ Νούνιες, ο οποίος με πλασέ, έκανε το 1-2 για τους φιλοξενούμενους.

Αν και στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναιτωλικός είχε σημαντικές ευκαιρίες για να σκοράρει, η Λαμία ήταν εκείνη που βρήκε το γκολ στην πρώτη της φάση στο δεύτερο 45λεπτο.

Συγκεκριμένα στο 82' ο Κρίστοφερ Νούνιες έκανε μία ωραία ενέργεια έξω από την περιοχή, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του και με ένα ωραίο σουτ νίκησε τον Καπίνο που δεν έκανε σταθερή απόκρουση, για το 1-2.