Παναιτωλικός - Άρης: Η μεγάλη επέμβαση του Ανέστη σε σουτ του Γκρέι (vid)
![Παναιτωλικός - Άρης: Η μεγάλη επέμβαση του Ανέστη σε σουτ του Γκρέι (vid)](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2022-08/anestis.jpg?itok=rGOFBptF)
Στο 72' ο Γιάννης Ανέστης είπε «όχι» στον Γκρέι κρατώντας το προβάδισμα για τον Παναιτωλικό.
Μετά από ωραίο συνδυασμό των Ιτούρμπε και Γκρέι, ο τελευταίος έπιασε το σουτ, αλλά ο Ανέστης με μια μεγάλη επέμβαση είπε «όχι» κρατώντας το 2-1 για τον Παναιτωλικό.
@Photo credits: eurokinissi
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.