Βόλος - Παναθηναϊκός: Ο Ορόζ «καθάρισε» από μακρινή απόσταση σε κενή εστία για το 3-1 (vid)

Ο Νίκολας Ορόζ εκμεταλλεύτηκε τη βαθιά μπαλιά από την άμυνα του Βόλου, πρόλαβε την έξοδο του Μπρινιόλι, την έστρωσε μπροστά του με το κεφάλι και με αριστερό πλασέ σκόραρε σε κενή εστία.

Ο Βόλος «καθάρισε» τον Παναθηναϊκό με 3-1, χάρη στο γκολ που πέτυχε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Νίκολας Ορόζ. Ο Αργεντινός εκμεταλλεύτηκε τη βαθιά μπαλιά από την άμυνα της ομάδας του, πρόλαβε την έξοδο του Μπρινιόλι και αφού έστρωσε μπροστά του τη μπάλα με το κεφάλι, πλάσαρε με το αριστερό από μακρινή απόσταση σε κενή εστία και διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Μάθε πού θα δεις ζωντανά όλους τους αγώνες σήμερα μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

@Photo credits: INTIME