Συνεχόμενες φοβερές αποκρούσεις του Κοτάρσκι που κρατάει το 1-1 (vids)

Φοβερός ο Κοτάρσκι

Δύο συνεχόμενες τεράστιες ευκαιρίες για τον Παναθηναϊκό με τον Κοτάρσκι να σταματάει τον Μπερνάρντ αρχικά σε τετ α τετ και εν συνεχεία σε φάουλ και αφού κόντραρε η μπάλα στο τείχος.

Με σε δύο λεπτά ο Παναθηναϊκός βρέθηκε δύο φορές μια ανάσα από το να κάνει το 2-1, με τον Κοτάρσκι να νικάει τον Μπερνάρντ. Αρχικά στο 62' μετά από νέα εκπληκτική μπαλιά του Ιωαννίδη, που έβγαλε τετ α τετ τον Μπερνάρντ, ο Βραζιλιάνος νικήθηκε από τον Κοτάρσκι.

Ένα λεπτό αργότερα ο Μπερνάρντ εκτέλεσε, η μπάλα βρήκε στο τείχος και άλλαξε πορεία, αλλά ο Κοτάρσκι έκανε νέα εκπληκτική επέμβαση και παραχώρησε κόρνερ.