Μπαρτσελόνα - Πόρτο: Απίστευτη εξέλιξη στο «Μονζουίκ», 0-1 ο Πέπε και άμεση ισοφάριση από τον Κανσέλο! (vid)

profile_player-960x540

Η Πόρτο κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 30' με σκόρερ τον Πένια, ωστόσο η Μπαρτσελόνα ισοφάρισε άμεσα με τον Ζοάο Κανσέλο για το 1-1 στο 32ο λεπτό.

Απίθανη εξέλιξη στο «Μονζουίκ»!

Η Πόρτο ευτύχησε να ανοίξει το σκορ μέσα στη Βαρκελώνη, με σκόρερ τον Πέπε, ο οποίος νίκησε τον Πένια στο ριμπάουντ από το σουτ του Γκαλένο για το 1-0 στο 30ο λεπτό. Η Μπαρτσελόνα έβγαλε άμεση αντίδραση και έφερε το παιχνίδι στα ίσα, καθώς δύο λεπτά αργότερα με σκόρερ τον Ζοάο Κανσέλο έκανε το 1-1.