Ατρόμητος: Η ομάδα γυναικών φούτσαλ θριάμβευσε κόντρα στην ΑΕΚ
![Ατρόμητος: Η ομάδα γυναικών φούτσαλ θριάμβευσε κόντρα στην ΑΕΚ](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2021-11/3303762.jpg?itok=d9U_tNYI)
Το γυναικείο τμήμα φούτσαλ του Ατρόμητου κατάφερε να πάρει σπουδαία νίκη απέναντι στην εκ των μεγάλων δυνάμεων του ποδοσφαίρου σάλας στην κατηγορία, ΑΕΚ!
Η ομάδα από το Περιστέρι έδειξε εξ αρχής ότι ήθελε ν' ανταποκριθεί στις απαιτήσεις και να σταθεί αντάξια της περίστασης, κοντράροντας στα ίσια και ούσα καλύτερη της «Ένωσης».
Μετά το 3-3 του πρώτου ημιχρόνου ήρθαν άλλα τρία γκολ για τον Ατρόμητο που έφτασε σε έναν πραγματικό θρίαμβο.
Μάλιστα, το αποτέλεσμα ήταν τόσο σημαντικό που ακόμα και ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ατρόμητος, Γιώργος Σπανός, συνεχάρη τα κορίτσια του φούτσαλ και δεσμεύτηκε να παρακολουθήσει όσο περισσότερους αγώνες μπορεί.
@Photo credits: INTIME
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.