Πάνε τα red flags; Τώρα τα beige flags σου λένε ποιος είναι βαρετός στο dating
![Πάνε τα red flags; Τώρα τα beige flags σου λένε ποιος είναι βαρετός στο dating](/sites/default/files/styles/article_main_image/public/2023-03/screenshot_2023-03-23_110040.jpg?itok=3kGO2tNQ)
Τα σημάδια που είναι μπεζ, είναι βαρετά και πρέπει να τα προσέξεις
Κάποτε, νομίζαμε ότι πρέπει να προσέχουμε τα red flags. Όλα ήταν απλά – ένα χρώμα, αυτό ξέραμε, αυτό εμπιστευόμασταν. Τώρα, έρχονται τα beige flags, μία υποκατηγορία, ενδεχομένως, η οποία αφορά στα χαρακτηριστικά των βαρετών ατόμων στον κόσμο του dating.