ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Ο Πανιώνιος ζευγάρωσε τις νίκες του στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής μετά το διπλό επί της Προοδευτικής, ενώ ο Ηρακλής ηττήθηκε για πρώτη φορά. Δείτε όλα τα αποτελέσματα της αγωνιστικής.

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 1-3 
Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0 
Άρης Αβάτου-ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής 1-0 
ΑΕ Διδυμότειχου-Ορφέας Ξάνθης 1-2 
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Εθνικός Σοχού 2-1 
ΑΕ Ευόσμου-Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0 
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 0-3 
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 0-3 
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Γιαννιτσών 1-0 
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒΟΛΗ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας 2-1 

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος

Κοζάνη-Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒΟΛΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετός Μακρυχωρίου 1-0 
Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0 
ΠΟ Ελασσόνας-Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Φήκης-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0 
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΕ Καρίτσας 2-2 
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 3-0 

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Φωκικός-ΑΟ Υπάτου 1-1 
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1 
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2 
Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη 2-3 
Οπούντιος Μαρτίνου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3 

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος – 2η αγωνιστική

Παναγρινιακός-Θύελλα Κατσικάς 3-1 
Αναγέννηση Άρτας-ΟΦΑΜ 1-2 
Κέρκυρα-Αστέρας Καληράχης 0-4 
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΝΑΒΟΛΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3 
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου-ΑΕ Μεσολογγίου 4-1 
ΑΕ Λευκίμμης-Αμβρακικός Λουτρού 2-1 

6ος όμιλος – 2η αγωνιστική

Προοδευτική-Πανιώνιος 1-2
Πανναξιακός-Χαραυγιακός 0-2 
ΑΕ Μυκόνου-Μαρκό 0-0 
Φωστήρας-Εθνικός 1-2 
Ηλιούπολη-ΑΕ Μοσχάτου 4-1 

Ρεπό: Αήττητος Σπατών

7ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Πανναυπλιακός-Άρης Σκάλας 0-1 
Άγιος Ιερόθεος-Μολαϊκός 3-0 
Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0 
ΠΑΟ Ρουφ-Κηφισιά 0-1 
Παναρκαδικός-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0 
Πανγυθεατικός-Ερμής Μελιγούς 0-1 

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός 1-0 
Αετός Λουτρών-ΑΕ Πυλίου Κω 1-1 
Θύελλα Ραφήνας-Ακράτητος 2-2 
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας-Μικρασιατική Χίου 2-2
Αστέρας Βάρης-Αιολικός 1-0 
ΑΟ Καραβά-ΑΠΟ Κερατσινίου 2-0 

9ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Παναιγιάλειος-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1 
Θύελλα Πατρών-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5 
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σκουλικάδου-Διαγόρας Βραχνεΐκων ΑΝΑΒΟΛΗ
Πάμισος Μεσσήνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1 
ΑΟ Τσιλιβή-Αχαϊκή 0-0 

Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 2-2 
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0 
ΑΕ Νεάπολης-Πλατανιάς 1-0 
Πόρος-Άρης Σούδας 1-1 
ΑΟ Δαμάστας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0 
Ρεθυμνιακός-Άρης Ρεθύμνου 4-0 
Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 2-1