Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Gazzetta team
Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

bet365

Ο Πανιώνιος ζευγάρωσε τις νίκες του στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής μετά το διπλό επί της Προοδευτικής, ενώ ο Ηρακλής ηττήθηκε για πρώτη φορά. Δείτε όλα τα αποτελέσματα της αγωνιστικής.

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 1-3
Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
Άρης Αβάτου-ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής 1-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Ορφέας Ξάνθης 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Εθνικός Σοχού 2-1
ΑΕ Ευόσμου-Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 0-3
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒΟΛΗ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας 2-1

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος

Κοζάνη-Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒΟΛΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετός Μακρυχωρίου 1-0
Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0
ΠΟ Ελασσόνας-Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Φήκης-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΕ Καρίτσας 2-2
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 3-0

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Φωκικός-ΑΟ Υπάτου 1-1
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη 2-3
Οπούντιος Μαρτίνου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος – 2η αγωνιστική

Παναγρινιακός-Θύελλα Κατσικάς 3-1
Αναγέννηση Άρτας-ΟΦΑΜ 1-2
Κέρκυρα-Αστέρας Καληράχης 0-4
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΝΑΒΟΛΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου-ΑΕ Μεσολογγίου 4-1
ΑΕ Λευκίμμης-Αμβρακικός Λουτρού 2-1

6ος όμιλος – 2η αγωνιστική

Προοδευτική-Πανιώνιος 1-2
Πανναξιακός-Χαραυγιακός 0-2
ΑΕ Μυκόνου-Μαρκό 0-0
Φωστήρας-Εθνικός 1-2
Ηλιούπολη-ΑΕ Μοσχάτου 4-1

Ρεπό: Αήττητος Σπατών

7ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Πανναυπλιακός-Άρης Σκάλας 0-1
Άγιος Ιερόθεος-Μολαϊκός 3-0
Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
ΠΑΟ Ρουφ-Κηφισιά 0-1
Παναρκαδικός-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Πανγυθεατικός-Ερμής Μελιγούς 0-1

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός 1-0
Αετός Λουτρών-ΑΕ Πυλίου Κω 1-1
Θύελλα Ραφήνας-Ακράτητος 2-2
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας-Μικρασιατική Χίου 2-2
Αστέρας Βάρης-Αιολικός 1-0
ΑΟ Καραβά-ΑΠΟ Κερατσινίου 2-0

9ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Παναιγιάλειος-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1
Θύελλα Πατρών-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σκουλικάδου-Διαγόρας Βραχνεΐκων ΑΝΑΒΟΛΗ
Πάμισος Μεσσήνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
ΑΟ Τσιλιβή-Αχαϊκή 0-0

Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 2-2
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
ΑΕ Νεάπολης-Πλατανιάς 1-0
Πόρος-Άρης Σούδας 1-1
ΑΟ Δαμάστας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
Ρεθυμνιακός-Άρης Ρεθύμνου 4-0
Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 2-1

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

Γ' ΕΘΝΙΚΗ Τελευταία Νέα