TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • UEFA EUROPA LEAGUE
  • ΜΚ ΧΙΜΚΙ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ BEKO -

    vs

    ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΜΑΚAΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ -

    vs

    ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

  • ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • LIVE

    ΟΡΛAΝΤΟ ΜAΤΖΙΚ 3

    vs

    ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΙΚΕΡΣ 3

  • LIVE

    ΚΛΙΒΕΛΑΝΤ ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ 8

    vs

    ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ 11

  • LIVE

    ΙΝΤΙAΝΑ ΠΕΙΣΕΡΣ 12

    vs

    ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ 12

  • ΤΟΡΟΝΤΟ ΡAΠΤΟΡΣ -

    vs

    ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΚΛΙΠΕΡΣ -

  • ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ ΝΕΤΣ -

    vs

    ΣAΡΛΟΤ ΧΟΡΝΕΤΣ -

  • ΣΙΚAΓΟ ΜΠΟΥΛΣ -

    vs

    ΑΤΛAΝΤΑ ΧΟΚΣ -

  • ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΒΣ -

    vs

    ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ -

  • ΦΟΙΝΙΞ ΣΑΝΣ -

    vs

    ΜΕΜΦΙΣ ΓΚΡΙΖΛΙΣ -

  • ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ -

    vs

    ΝΙΟΥ ΟΡΛΙΝΣ ΠΕΛΙΚΑΝΣ -

  • ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ΚΙΝΓΚΣ -

    vs

    ΟΚΛΑΧΟΜΑ ΣΙΤΙ ΘAΝΤΕΡ -

  • ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΙΤ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ -

    vs

    ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣ -

  • VK CESKE BUDEJOVICE -

    vs

    ΛΟΥΜΠΕ ΤΣΙΒΙΤΑΝΟΒΑ -

  • ΤΡΕΝΤΙΝΟ -

    vs

    ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ -

  • LIVE

    ΡΟΝΤΙΟΝΟΒΑ ΑΡΙΝΑ 1

    vs

    ΤΖΑΝΤΡΑΜΟΥΛΙΑ ΟΛΙΒΙΑ 0

  • ΙΝΓΚΛΙΣ ΜAΝΤΙΣΟΝ -

    vs

    ΜΠΕΛΙΝΤΑ ΒΟΛΚΟΚ -

  • ΜAΓΙΕΡΣ ΑΜΠΙ -

    vs

    ΝΤΑ ΣΙΛΒΑ ΦΙΚ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ -

  • ΣAΝΤΕΡΣ ΣΤΟΡΜ -

    vs

    ΑΙAΒΑ ΝΤΕΣΤAΝΕ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Ξεχωρίζει το Φοίνικας-Ολυμπιακός, τηλεοπτικό το ΟΦΗ-Παμβοχαϊκός

Ξεχωρίζει το Φοίνικας-Ολυμπιακός, τηλεοπτικό το ΟΦΗ-Παμβοχαϊκός

Ξεχωρίζει το Φοίνικας-Ολυμπιακός, τηλεοπτικό το ΟΦΗ-Παμβοχαϊκός

Με τον αγώνα του Φοίνικα με τον Ολυμπιακό να ξεχωρίζει, έγινε γνωστό το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής της Volley League. Τηλεοπτικό είναι το παιχνίδι του ΟΦΗ με τον Παμβοχαϊκό.

Οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Volley League 2019-20:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEY LEAGUE 2019-20

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής

Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2019

Γυμναστήριο Μιχάλης Παρασκευόπουλος 18.00: Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Παναθηναϊκός Α.Ο.

Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Βαγγέλογλου, Βασιλάκης, Γραμματεία: Χριστοδούλου

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena 19.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Ελπίδα Αμπελοκήπων

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης Β., Επόπτες: Μπέλλος Ι., Παπαδοπούλου Χρ., Γραμματεία: Καρακούλια.

Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019

Γυμναστήριο Δ.Βικέλας Ερμούπολη 16.30: Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.

Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Συρίγος, Βρούσης, Γραμματεία: Κούτρα.

Γυμναστήριο Ε.Α.Κ.Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Ο.Π.Κηφισιάς

Διαιτητές: Θεμελής, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Λούμσι, Σταυρίδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ.

Δευτέρα 18 Νοεμβρίου 2019

Γυμναστήριο Βαρδινογιάνειο Α.Κ. Ηράκλειο 19.00 (ΕΡΤ): Ο.Φ.Η. - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός

Διαιτητές: Κουτσούλας, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κανδηλιεράκης, Κόκκας, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

 

Best of internet