Livescore Center

PREMIER LEAGUE

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
22:00WEST HAMWEST HAM - BRIGHTONBRIGHTON
gazzetta LIVE

BUNDESLIGA

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:30SCHALKESCHALKE - MAINZMAINZ
gazzetta LIVE

CHAMPIONNAT

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:45SAINT-ETIENNESAINT-ETIENNE - MONTPELLIERMONTPELLIER

SUPER LEAGUE ΤΟΥΡΚΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:00ΓΚΕΖΤΕΠΣΠΟΡ - ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
20:00ANTALYASPORANTALYASPOR - KASIMPASAKASIMPASA

Β΄ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
00:15ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ - ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
01:30ΝΑΟΥΤΙΚΟ - Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ
01:30ΚΛ. ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ - ΜΠΟΑ
02:30ΣΕΑΡΑ - ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ

ΜΕΞΙΚΟ - ΜΕΞΙΚΟ ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
03:00ΜΟΝΑΡΚΑΣ - ΛΕΟΝ
05:00ΑΤΛΑΣ - ΤΙΧΟΥΑΝΑ

Β' ΜΕΞΙΚΟΥ ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
03:00ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚ. - ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ
04:00ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ - ΒΕΝΑΝΤΟΣ

ΙΑΠΩΝΙΑ - J LEAGUE 1

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
08:00ΣΕΝΤΑΪ - ΣΙΜΙΖΟΥ
08:00ΟΜΙΓΙΑ - ΚΑΣΙΒΑ
08:00ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ - ΒΕΝΤ. ΚΟΦΟΥ
08:00ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ - ΤΟΣΟΥ
08:00ΧΙΡΟΣΙΜΑ - ΚΑΒΑΣΑΚΙ

ΙΑΠΩΝΙΑ - J LEAGUE 2

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
08:00ΜΑΤΣ. ΓΙΑΜΑΓΚΑ - ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΪΤΑ
08:00ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜ. - ΜΙΤΟ
ΤΕΛΙΚΟΓΙΟΚΟΧΑΜΑ2 - 2ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ

Β' ΡΩΣΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
08:00ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ - VOLGA NIZHNYVOLGA NIZHNY

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
ΤΕΛΙΚΟΑΔΕΛΑΪΔΑ Γ.2 - 2ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚ.

ΑΡΜΕΝΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
LIVEΑ' ΗΜ.32'ΜΠΑΝΑΝΤΣ0 - 0ΑΡΑΡΑΤ

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ - ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
14:00ΚΙΖΙΛΚΟΥΜ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΑΣΚ.
14:30ΟΛΜΑΛΙΚ - ΜΑΣΑΛ
15:00ΣΟΓΚΝΤΙΓΙΟΝΑ - Μ. ΜΠΕΚΑΜΠΑΝΤ

Α' ΚΙΝΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
14:35ΣΑΝΤΟΝΓΚ Λ. - ΛΙΑΟΝΙΝΓΚ

Β ΙΣΡΑΗΛ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
15:00ΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΜΠΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΝΑΖΑΡΕΤ
15:00ΧΑΠΟΕΛ ΧΑΝΤΕΡΑ - ΧΑΠΟΕΛ Τ. Α.
15:00ΧΑΠΟΕΛ Ρ. ΓΚΑΝ - ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΝΕΪ Λ.
15:00ΧΑΠ. ΠΕΤΑΧ ΤΙΚΒΑ - ΙΡΟΝΙ ΡΙΣΧΟΝ Λ.
15:00ΧΑΠΟΕΛ ΜΑΡΜΟΡΕΚ - ΧΑΠΟΕΛ ΑΦΟΥΛΑ

ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
15:00ΝΤΑΤΣΙΑ ΚΙΣ. - ΖΑΡΙΑ ΜΠΑΛΤΙ
17:00ΖΙΜΠΡΟΥ - ΣΠΕΡΑΝΤΑ

ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΑΙΓΥΠΤΟΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
15:45ΠΕΤΡΟΖΕΤ - ΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ
15:45ΑΛ ΡΑΓΚΑ - ΑΛ-ΜΑΣΡΙ
18:00ΙΣΜΑΪΛΙ - ΕΛ ΝΤΑΚΛΙΕ
21:00ΖΑΜΑΛΕΚ - ΣΜΟΥΧΑ

ΗΑΕ - ΗΑΕ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
16:00ΑΛ ΝΑΣΡ ΝΤ. - ΑΤΖΜΑΝ
19:00ΑΛ ΤΖΑΖΙΡΑ - ΑΛ ΓΟΥΑΣΛ

ΙΡΑΝ - ΙΡΑΝ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
16:20ΖΟΜΠΑΧΑΝ - ΠΑΡΣ ΤΖ. ΤΖΑΜ

ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
17:00ΣΑΜΠΑΓΙΛ - ΙΝΤΕΡ ΜΠΑΚΟΥ

A' ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
17:45ΠΙΡΙΝ - ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ
19:45ΝΤΟΥΝΑΦ ΡΟΥΣΕ - ΜΠΟΤΕΦ

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ - ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
17:50ΑΛ ΦΑΤΕΧ - ΑΛ ΙΤΤΙΦΑΚ
19:55ΑΛ ΤΑΒΟΥΝ - ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙ

Α΄ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
18:00ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ - ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ.ΙΑΣΙ
20:45ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ - ΟΥΝ. ΚΡΑΪΟΒΑ

Β΄ ΤΟΥΡΚΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
18:00ΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ - ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ

Α' ΦΙΝΛΑΝΔΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
18:30ΒΑΑΣΑ - ΛΑΧΤΙ
18:30ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ - ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
18:30ΚΟΥΟΠΙΟ - ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
18:30ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΕΛΣΙΝΚΙ
18:30ΙΛΒΕΣ - ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ
18:30ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ - ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ

Α' ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:00ΚΡΟΥΜΚΑΤΣΙ ΜΙΝΣΚ - ΓΚΟΡΙΝΤΕΑ

Α' ΚΡΟΑΤΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:00ΙΝΤΕΡ ΖΑΠ. - ΡΟΥΝΤΕΣ

Α' ΣΕΡΒΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:00ΒΟΪΒΟΝΤΙΝΑ - ΡΑΝΤΝΙΤΣΚΙ ΝΙΣ

Α' ΠΟΛΩΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ - ΠΙΑΣΤ
21:30ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ - ΚΟΡΟΝΑ Κ.

Α ΤΣΕΧΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:00ΖΙΧΛΑΒΑ - ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
21:15ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ - ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ

ΜΑΡΟΚΟ - ΜΠΟΤΟΛΑ ΠΡΟ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:00ΦΑΡ ΡΑΜΠΑΤ - ΝΤΙΦΑ ΧΑΣΑΝΙ Ζ.
21:00ΚΑΣΜ ΜΑΡΑΚΕΣ - ΙΤΤΙΧΑΝΤ

Β' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:30ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣ. - DARMSTADTDARMSTADT
19:30INGOLSTADTINGOLSTADT - ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΙΜ

Δ' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ WEST

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:30ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 2 - ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ
20:00ΒΕΡΛ - ΒΕΣΤΦΑΛΙΑ ΡΧΙΝΕΡΝ
21:00ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ - ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ

Α ΕΣΘΟΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:30ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ - ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ

Β' ΑΥΣΤΡΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
19:30ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤ. - ΣΒ. ΒΑΤΤΕΝΣ
19:30ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ - ΛΙΝΤΖ
19:30ΝΟΪΣΤΑΝΤ - ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ
19:30ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ - ΛΙΕΦΕΡΙΝΓΚ
21:30ΒΑΚΕΡ ΙΝΣ. - ΡΙΝΤ

Δ' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ BAVARIA

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:00ΙΛΕΡΤΙΣΕΝ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ
20:00ΜΠΟΥΣΜΠΑΧ - ΜΕΜΜΙΝΓΚΕΝ
20:00ΣΒΑΪΝΦΟΥΡΤ - ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ

Β ΙΤΑΛΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:00ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ - ΜΠΡΕΣΙΑ
22:00ΜΠΑΡΙ - ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ

Α' ΔΑΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:00MIDTJYLLANDMIDTJYLLAND - ΧΟΡΣΕΝΣ

Γ' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:00ΣΟΝΕΝΧΟΦ - ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ
20:00ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ - ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ

Α΄ ΣΟΥΗΔΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:00ΕΡΕΜΠΡΟ - ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ

Δ' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ NORTHEAST

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:00ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΣΕΝ - ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ
20:30ΦΣΒ 63 ΛΟΥΚΕΝΒΑΛΝΤΕ - ΝΕΟΥΣΤΡΕΛΙΤΖ

Δ' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ NORTH

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
20:30ΑΝΝΟΒΕΡΟ 96 ΙΙ - ΧΑΒΕΛΣΕ
20:30ΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ / ΑΣΕΛ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ II

Β΄ ΓΑΛΛΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:00ΟΣΕΡ - ΚΙΟΥΒΕΓΙ
21:00ΧΑΒΡΗ - ΣΑΤΟΡΟΥ
21:00ΤΟΥΡ - SOCHAUXSOCHAUX
21:00ΟΡΛΕΑΝ - LORIENTLORIENT
21:00ΝΙΟΡ - ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡ.
21:00ΠΑΡΙ - VALENCIENNESVALENCIENNES
21:00ΝΙΜ - ΜΠΡΕΣΤ
21:00NANCYNANCY - ΚΛΕΡΜΟΝ

Β ΕΛΒΕΤΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:00ΒΑΝΤΟΥΖ - ΞΑΜΑΞ

Β΄ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:00Γ. ΟΥΤΡΕΧΤΗ - ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
21:00ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ - ΤΕΛΣΤΑΡ
21:00ΟΣ - ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
21:00ΦΟΛΕΝΤΑΜ - ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
21:00ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ - ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
21:00ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤ. - ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
21:00AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ - ΚΑΜΠΟΥΡ
21:00ΓΚΟΟΥ ΑΧ. ΙΓΚΛΣ - ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ
21:00ΓΙΟΝΓΚ ΑΛΚΜΑΑΡ - ΕΜΕΝ
21:00Γ. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΒΑΑΛΒΑΪΚ

Α΄ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:00GRONINGENGRONINGEN - ΒΙΛΕΜ

ΠΕΡΟΥ - ΠΕΡΟΥ ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:15ΙΝΤΙ ΓΚΑΣ ΑΓΙΑΚΟΥΚΟ - ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
23:30ΚΟΜ. ΟΥΝΙΔΟΣ - ΧΟΥΑΝ ΑΟΥΡΙΤΣ

Α ΣΛΟΒΕΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:20ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛ. - ΖΙΒΙΛΑ ΤΡΙΓΚΛΑΒ

Β ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:30ΝΤΕΠ. ΡΙΕΣΤΡΑ - ΜΙΤΡΕ ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΕΣΤΕΡΟ

Α΄ ΒΕΛΓΙΟΥ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:30ΜΟΥΣΚΡΟΝ - ΣΤΑΝΤΑΡ Λ.

ΠΡΕΜΙΕΡ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:45ΛΙΜΕΡΙΚ - ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ
21:45ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ - ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
21:45ΝΤΑΝΤΑΛΚ - ΜΠΟΕΜΙΑΝ
21:45ΜΠΡΕΪ - ΣΑΜΡΟΚ Ρ.
22:00ΦΙΝ ΧΑΡΠΣ - ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ

Γ ΙΤΑΛΙΑΣ 2ος Ομιλος

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:45ΠΑΝΤΟΒΑ - ΜΠΑΣΑΝΟ

ΠΡΕΜΙΕΡ ΟΥΑΛΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
21:45ΠΡΕΣΤΑΤΙΝ - ΜΠΑΝΓΚΟΡ
22:00ΑΜΠΕΡΙΣΤΓΟΥΙΘ - ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ

Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
22:00ΑΡΝΤΣ - ΒΑΡΕΝΠΟΪΝΤ

Β΄ ΙΣΠΑΝΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
22:00OSASUNAOSASUNA - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β

Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ

ΏραΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενος
22:30ΕΣΤΟΡΙΛ - ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ
Livescore Data Provided by Xscores.com