TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • CLUB FRIENDLY
  • ALBA BERLIN -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • ZALGIRIS KAUNAS -

    vs

    CRVENA ZVEZDA -

  • MILANO -

    vs

    ANADOLU EFES -

  • VALENCIA -

    vs

    BC KHIMKI -

  • BAYERN MUNCHEN -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -

  • LYON-VILLEURBANNE -

    vs

    FENERBAHCE BEKO -

  • FC BARCELONA -

    vs

    MACCABI TEL AVIV -

  • REAL MADRID -

    vs

    CSKA MOSCOW -

  • KIROLBET BASKONIA -

    vs

    ZENIT PETERSBURG -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΠΑΟΚ 93

    vs

    ZARAGOZA 78

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Το πρόγραμμα των ημιτελικών της Volley League

Το πρόγραμμα των ημιτελικών της Volley League

Το πρόγραμμα των ημιτελικών της Volley League

Το πρόγραμμα του τρίτου και τέταρτου ημιτελικού της Volley League ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή.

Το πρόγραμμα των Γ΄και Δ΄ημιτελικών της ημιτελικής σειράς των πλέι οφ του πρωταθλήματος Volley League. Η πρόκριση στους τελικούς θα κριθεί στις 3 νίκες. Εάν ο Ολυμπιακός ή ο ΠΑΟΚ νικήσουν και στον τρίτο ημιτελικό θα προκριθούν στους τελικούς.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ Γ΄ΚΑΙ Δ΄ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΤΗΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΛΕΪ ΟΦ VOLLEY LEAGUE 2018-19

(η πρόκριση στα ημιτελικά κρίνεται στις 3 νίκες)
 

3ος ημιτελικός - Μεγάλη Τρίτη 23 Απριλίου 2019

Μίλωνα, Νέα Σμύρνη 17.00 (ΕΡΤ Sports): Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ. (νίκες: 0-2)

Δημήτρης Βικέλας Ερμούπολη 20.00 (ΕΡΤ Sports): Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. (νίκες: 0-2)

4ος ημιτελικός (εφόσον χρειαστεί) - Μεγάλη Πέμπτη 17 Απριλίου 2019 

Μίλωνα, Νέα Σμύρνη 20.00 (ΕΡΤ Sports): Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ. (νίκες: 0-2)

Δημήτρης Βικέλας Ερμούπολη 17.00 (ΕΡΤ Sports): Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. (νίκες: 0-2)

 

5ος αγώνας (αν χρειαστεί): Τρίτη 30 Απριλίου 

PAOK Sports Arena: ΠΑΟΚ - Α.Ο.Π.Κηφισιάς (ΕΡΤ Sports)

Μελίνα Μερκούρη: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου (ΕΡΤ Sports)

*Οι ώρες των πέμπτων αγώνων της σειράς θα ανακοινωθούν άμεσα από την ΕΣΑΠ.

Play Off 1-8 (2 νίκες – αγώνες σε έδρες εναλλάξ ξεκινώντας από του βαθμολογικά υψηλότερου)

1ος αγώνας : Τετάρτη 3 Απριλίου

2ος αγώνας: Σάββατο 6 Απριλίου

3ος αγώνας: Τρίτη 9 Απριλίου

Ζευγάρια:

(1-8): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ. 2-0 (3-0, 3-0) 

(4-5): Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός 2-0 (3-0, 3-1)

(2-7): Π.Α.Ο.Κ. – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 2-1 (3-0, 1-3, 3-0) 

(3-6): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Π.Κηφισιάς 2-0 (3-0, 2-3, 1-3)

Play Off 1-4 (3 νίκες- αγώνες 2 σε έδρα του βαθμολογικά υψηλότερου- 2 σε έδρα βαθμολογικά χαμηλότερου)

1ος αγώνας: Σάββατο 13 Απριλίου 

ΠΑΟΚ - Α.Ο.Π.Κηφισιάς 3-0

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου 3-0

2ος αγώνας: Δευτέρα 15 Απριλίου 

ΠΑΟΚ - Α.Ο.Π.Κηφισιάς 3-1

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου 3-1

ΔΙΑΚΟΠΗ FINAL 4 ΚΥΠΕΛΛΟΥ

3ος αγώνας:  Μεγάλη Τρίτη 23 Απριλίου 

17.00: Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ. (ΕΡΤ Sports)

20.00: Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. (ΕΡΤ Sports)

4ος αγώνας (αν χρειαστεί): Μεγάλη Πέμπτη 25 Απριλίου

20.00: Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ. (ΕΡΤ Sports)

17.00: Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. (ΕΡΤ Sports)

ΔΙΑΚΟΠΗ ΠΑΣΧΑ

5ος αγώνας (αν χρειαστεί): Τρίτη 30 Απριλίου 

ΠΑΟΚ - Α.Ο.Π.Κηφισιάς (ΕΡΤ Sports)

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου (ΕΡΤ Sports)

*Οι ώρες των πέμπτων αγώνων της σειράς θα ανακοινωθούν άμεσα από την ΕΣΑΠ.

Play Off 1-2 (3 νίκες - αγώνες σε έδρες εναλλάξ ξεκινώντας από του βαθμολογικά υψηλότερου)

1ος τελικός: Παρασκευή 3 Μαΐου

2ος τελικός: Δευτέρα 6 Μαΐου

3ος τελικός: Πέμπτη 9 Μαΐου

4ος τελικός (αν χρειαστεί): Κυριακή 12 Μαΐου

5ος τελικός (αν χρειαστεί): Τετάρτη 15 Μαΐου

Best of internet