Οι υποψήφιοι για τις εκλογές της ΕΟΠΕ

Αυτοί είναι οι υποψήφιοι για τις εκλογές της ΕΟΠΕ στις 3 Σεπτεμβρίου. 

Η ΕΟΠΕ έχει εκλογές, το Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου, στην Γενική Συνέλευση που θα λάβει στο κτίριο της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής κι αυτοί είναι όλοι οι υποψήφιοι. 

Αναλυτικά: 

Καραμπέτσος: Το βόλεϊ μπροστά

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΕΟΠΕ :

1. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ/ΕΣΠΕΔΑ)
2. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΣΠΑΑΑ)
3. ΚΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΕΣΠΑΑΑ)
4. ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ/ΕΣΠΑΑΑ)
5. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ/ ΕΣΠΕΔΑ)
6. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ/ΕΣΠΕΔΑ)
7. ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΕΛΑΣ Ο ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ/ΕΣΠΕΔΑ)
8. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ/ΕΣΠΕΔΑ)
9. ΧΑΛΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ/ΕΣΠΕΔΑ)
10. ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΠΕΣΘ)
11. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ/ΕΠΕΣΘ)
12. ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΕΠΕΣΘ)
13. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΕΣΠΕΠ)
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ ΕΣΠΕΠ)
15. ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ (/ ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ/ΕΠΣΕΚΕ)
16. ΚΡΙΜΠΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΕΠΣΕΚΕ)
17. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΕΣΠΕΔΕ)
18. ΔΡΑΧΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΣΠΕ ΘΡΑ & Α.Μ)
19. ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ/ ΕΣΠΕΚ)
20. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ/ ΕΣΠΕΜ)
21. ΣΟΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ (ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ/Τ.Ε.)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΕΟΕ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ) 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΕΟΕ
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)

Αχιλλέας Μαυρομάτης (Συνεχίζουμε για το βόλεϊ)

Τακτικά μέλη ΔΣ:
1. ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΤΟΣ (ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ)
2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ)
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ (ΆΡΗΣ)
4. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
5. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΑΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
6. ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΟΥ (ΑΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
7. ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ (ΈΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ)
8. ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΟΚΛΑΣ (ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ)
9. ΒΑΡΒΑΡΑ ΛΑΓΙΟΥ (ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
10. ΜΕΛΠΩ ΛΑΝΔΡΟΥ (ΕΡΜΗΣ ΣΑΜΟΥ)
11. ΤΑΚΗΣ ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ (Π.Α.Ο)
12. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ (ΠΑΟΚ)
13. ΤΑΣΟΣ ΠΕΤΚΟΣ (ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
14. ΣΟΦΙΑ ΠΙΚΗ (ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ)
15. ΤΑΣΟΣ ΠΟΔΙΑΣ (ΝΗΡΕΑΣ ΧΙΟΥ)
16. ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΙΠΑΣ (ΜΕΔΕΩΝ)
17. ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΤΑΣ (ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ)
18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ (ΚΤΗΣΙΦΩΝ)
19. ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ)
20. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΑΣ (ΙΩΝΙΚΟΣ)
21. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

1. ΘΟΔΩΡΟΣ ΒΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΈΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ)
2. ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ)
3. ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ (ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
4. ΤΑΣΟΣ ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΑΟ)

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ:

1. ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ (ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
2. ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΣ (ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)
3. ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ (ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ:
ΘΟΔΩΡΟΣ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

ΕΟΕ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ (ΤΑΚΤΙΚΟΣ)
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΟΥ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ)
 

Γιώργος Μελισσουργός: Volley 2012

1 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ - Διοίκηση
2 ΓΟΛΕΜΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - Πρωταθλήματα & Διεθνείς Σχέσεις
3 ΔΩΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ - Οικονομικά – Εθνικές Ομάδες
4 ΖΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΜΓΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - Ανάπτυξη-Εθνικές Ομάδες-Γυναικείο βόλεϊ
5 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - Πρωταθλήματα-Τεχνικές Υπηρεσίες
6 ΚΟΠΡΙΝΤΖΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - Πρωταθλήματα-Περιφέρεια
7 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - Πλάνο Σωτηρίας Αντρικού βόλεϊ-Ανάπτυξη
8 ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - Μαρκετιγκ-Α1 Γυναικών-Επιμορφώσεις
9 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - Εθνικές Ομάδες-Ανάπτυξη
10 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Προώθηση Αθλήματος
11 ΜΠΡΑΟΥΖΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΙΤΕΑΣ - Θέματα ΕΣΠΕΚΕΛ-Ανάπτυξη στην Περιφέρεια
12 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ - Οικονομικά-Οργανωτικά
13 ΞΟΦΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - Οικονομικά
14 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Οικονομικά-Πρωταθλήματα
15 ΧΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - Οικονομικά
- Τον Τομέα Beach Volley θα παρακολουθεί ο επικεφαλής του συνδυασμού Γιώργος Μελισσουργός με την άμισθη συνδρομή του Αλέκου Παρασκευόπουλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ Δ.Σ.

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ - ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΤΖΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ - ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
2 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
4 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Γιάννης Στουραΐτης: «Πρώτα το βόλεϊ»

1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ - Α.Ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΟΠΕ, ΙΔΡΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ “ΦΙΛΟΙ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΒΟΛΛΕΫ”.
2. ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΣΠΑΑΑ.
3. ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΣΠΑΑΑ.
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΤΡΑΣ - ΑΣΠ ΠΥΡΓΕΑΣ - ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ.
5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.
6. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ - Α.Ο ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ.
7. ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ - ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ.
8. ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ.
9. ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ - Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.
10. ΒΑΪΟΣ ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΣ - Γ.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ.
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΗΣ ΕΣΠΑΑΑ.
12. ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΗ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ ΚΑΙ ΕΣΠΑΑΑ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΕΣΠΑΑΑ.
13. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ - ΟΦΧ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ - AΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΈΝΩΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ.
14. ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - Α.Σ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ.
15. ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΛΑΤΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ.
16. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΛΕΞΙΔΑ - ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ.
17. ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ - ΓΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ.
18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥΡΣΟΥΓΚΑ - ΑΟΠΕ ΑΕΤΟΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ, ΕΦΟΡΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.
19. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ - Γ.Σ ΆΡΓΟΥΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ.
20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΟΠΕ.
21. ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ - ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΟΠΕ.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΕΔΕΣΑΪΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ - ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.
2. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ - Γ.Σ ΚΟΡΩΠΙΟΥ.
3. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ - ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΈΝΩΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ.
4. ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ - ΝΕΟΣ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ - Α.Ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΣΠΑΑΑ
2. ΜΠΑΜΠΗΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ.
 

Ανεξάρτητοι
ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΑΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ)
ΧΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ)

Best of internet