Που θα δείτε τα σημερινά ματς της Super League

Που θα δείτε τα σημερινά ματς της Super League

Που θα δείτε τα σημερινά ματς της Super League

Δείτε ποια κανάλια μεταδίδουν τα σημερινά ματς: Παναθηναϊκός - Πανιώνιος,  ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός, Απόλλων - ΑΕΚ, ΑΕΛ - Λαμία για την 7η αγωνιστική της Super League Σουρωτή.

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας

EΡΤ1

16:00 Super League Σουρωτή: Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

19:00 Super League Σουρωτή:  Απόλλων - ΑΕΚ

ΕΡΤ2

14:00 Πόλο: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός

15:45 Basket League: Παράλληλη μετάδοση: Περιστέρι ΒΙΚΟΣ COLA-Χολαργός, Ρέθυμνο CRETAN KINGS-ΑΕΚ, Κολοσσός Η HOTELS-Κύμη

18:00 Basket League: ΠΑΟΚ - Προμηθέας

Cosmote TV

14.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE         COSMOTE SPORT2HD

14.00 Κίελο-Κολονία, Bundesliga 2, 10η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT8HD

14.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE     COSMOTE SPORT1HD

16.00 ΑTP 250 European Open Antwerp, 1ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT6HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

16.30 Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT4HD

16.30 Λεβερκούζεν-Ανόβερο, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT7HD

16.30 Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE    COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE    COSMOTE SPORT1HD

17.15 Βαλένθια-Λεγανές, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

18.00 ΑTP 250 European Open Antwerp, 2ος Ημιτελικός LIVE        COSMOTE SPORT6HD

18.00 Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα, VTB United League, Regular Season LIVE  COSMOTE SPORT5HD 

19.30 Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ, Premier League, 9η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 8η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT3HD

20.50 FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

21.30 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ, Premier League, 9η αγωνιστική REC  COSMOTE SPORT3HD (20.10 17:00)

21.30 Τενερίφη-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 5η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 9η αγωνιστική LIVE    COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γουλβς-Γουότφορντ, Premier League, 9η αγωνιστική REC  COSMOTE SPORT7HD (20.10 17:00)

23.30 Μπόρνμουθ-Σαουθάμπτον, Premier League, 9η αγωνιστική REC   COSMOTE SPORT1HD (20.10 17:00)

23.50 FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

00.00 Νιούκαστλ-Μπράιτον, Premier League, 9η αγωνιστική REC   COSMOTE SPORT7HD (20.10 17:00)

00.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, ΗΠΑ, Λας Βέγκας, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE  COSMOTE SPORT8HD

01.15 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, ΗΠΑ, Λας Βέγκας, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

02.25 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, ΗΠΑ, Λας Βέγκας, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE    COSMOTE SPORT8HD

02.35 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE   COSMOTE SPORT7HD

03.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE    COSMOTE SPORT7HD

03.35 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE   COSMOTE SPORT7HD

03.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, ΗΠΑ, Λας Βέγκας, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE   COSMOTE SPORT8HD

04.45 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT7HD

05.30 Los Angeles Lakers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE     COSMOTE SPORT4HD

06.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT7HD

07.30 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE   COSMOTE SPORT7HD

Novasports

11:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: W.CUP (MEN), Παρίσι (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ρόμα-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)

17:00 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Αμιάν (Novasports4HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Βάκερ Ίνσμπρουκ (Novasports5HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Τζένοα (Novasports2HD)

19:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports3HD)

20:00 NHL (FOX Sports HD)

20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας, SAINT QUENTIN (Eurosport2)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Μονακό (Novasports4HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Νάπολι (Novasports2HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

23:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Πατινάζ Αμερικής (Eurosport2)

03:00 MLB (FOX Sports HD)

Best of internet