Που θα δείτε Ελλάδα - Ουγγαρία, ΑΕΚ-Λαμία και Χίμκι-Ολυμπιακός

Που θα δείτε Ελλάδα - Ουγγαρία, ΑΕΚ-Λαμία και Χίμκι-Ολυμπιακός

Που θα δείτε Ελλάδα - Ουγγαρία, ΑΕΚ-Λαμία και Χίμκι-Ολυμπιακός

Ο αγώνας της Εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου, το ματς Κυπέλλου ΑΕΚ - Λαμία αλλά και το πρώτο παιχνίδι του Ολυμπιακού στην Euroleague ξεχωρίζουν σήμερα στις τηλεοπτικές μεταδόσεις.

100% Επιστροφή* χρημάτων στον αγώνα Ελλάδα - Ουγγαρία! (21+, *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις) 

Εpsilon TV

21.45 Ελλάδα-Ουγγαρία, UEFA Nations League

Cosmote TV

13.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE         COSMOTE SPORT6HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE      COSMOTE SPORT6HD

18:00 Κύπελλο ΑΕΚ - Λαμία Cosmote Sports2

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE    COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελλάδα-Ουγγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE   COSMOTE SPORT1HD

21.45 Εσθονία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE   COSMOTE SPORT2HD

21.45 Κροατία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE   COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βέλγιο-Ελβετία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE     COSMOTE SPORT4HD

21.45 Αυστρία-Βόρειος Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE   COSMOTE SPORT7HD

21.45 Λευκορωσία-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE    COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μολδαβία-Σαν Μαρίνο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 3η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE       COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE    COSMOTE SPORT1HD

Νovasports

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2)             

17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών Λιντζ (Eurosport2)

18:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Φιλικός αγώνας Εθνικών ομάδων Νέων Γερμανία – Ολλανδία (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

19:45 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Μπούντουτσνοστ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD)

20:30 ΣΤΙΒΟΣ: YOUTH OLYMPIC SUMMER GAMES, Μπουένος Αϊρες (Eurosport2)

20:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)

20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ-21 Γερμανία – Νορβηγία (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

03:00 MLB (FOX Sports HD)

Best of internet