Που θα δείτε το Ολυμπιακός - Χάποελ

Που θα δείτε το Ολυμπιακός - Χάποελ

Που θα δείτε το Ολυμπιακός - Χάποελ

O αγώνας μπάσκετ Ολυμπιακός-Χάποελ Ιερουσαλήμ στο τουρνουά του Ηρακλείου ξεχωρίζει στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Παιχνίδι από παντού στη Novibet με κινητό και τάμπλετ.

Cosmote TV

09.55 Moto3 Gran Premio Movistar de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE      COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Movistar de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE    COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Movistar de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

13.15 Κοπεγχάγη-Ζενίτ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος REC       COSMOTE SPORT3HD (20.09 22:00)

13.30 Ραπίντ Βιέννης-Σπαρτάκ Μόσχας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος REC  COSMOTE SPORT1HD (20.09 19:55)

14.05 Moto3 Gran Premio Movistar de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE   COSMOTE SPORT5HD

15.00 MotoGP Gran Premio Movistar de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE     COSMOTE SPORT5HD

15.30 Σλάβια Πράγας-Μπορντό, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος REC    COSMOTE SPORT3HD (20.09 22:00)

15.45 Μπεσίκτας-Σάρπσμποργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος REC    COSMOTE SPORT1HD (20.09 19:55)

16.00 Moto2 Gran Premio Movistar de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE  COSMOTE SPORT5HD

18.00 Ούνιξ Καζάν-Γαλατάσαραϊ, 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament, 1ος Ημιτελικός LIVE       COSMOTE SPORT4HD

18.30 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Φενέρμπαχτσε, Zadar Basketball Tournament, Φάση Ομίλων LIVE      COSMOTE SPORT9HD

19.30 Σάντχαουζεν-Κολονία, Bundesliga 2, 6η αγωνιστική LIVE    COSMOTE SPORT8HD

20.00 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, Supercopa, 1ος Ημιτελικός LIVE    COSMOTE SPORT7HD

20.30 Ολυμπιακός-Χάποελ Ιερουσαλήμ, 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου, Zadar Basketball Tournament, Φάση Ομίλων LIVE      COSMOTE SPORT9HD

21.30 Στουτγκάρδη-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 4η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ουέσκα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 5η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT2HD

22.30 Ομπραντόιρο-Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa, Supercopa, 2ος Ημιτελικός LIVE  COSMOTE SPORT7HD

Novasports

12:40 NRL, Preliminary Final (FOX Sports HD)

16:30 Table tennis: European Championships in Alicante, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Table tennis: European Championships in Alicante, Spain (Eurosport2)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: 5η αγωνιστική Σασουόλο – Έμπολι (Novasports3HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: 6η αγωνιστική Μονακό – Νιμ (Novasports1HD)

21:45 EFL Championship: 9η αγωνιστική Γουίγκαν – Μπρίστολ Σίτι (Novasports2HD)

22:00 Equestrian: World Equestrian Games, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:05 Table tennis: European Championships in Alicante, Spain (Eurosport2) 

23:00 MLB, White Sox - Cubs (FOX Sports HD)

24:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York Red Bulls - Toronto FC (Eurosport1/Eurosport1HD)

Best of internet