Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

O αγώνας της ΑΕΚ στην Ουκρανία με τη Ντιναμό ξεχωρίζει στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

0% Γκανιότα* & Αποκλειστικά Ειδικά Στοιχήματα στη Novibet * Αφορά την επιλογή «Νικητής Αγώνα» σε επιλεγμένα παιχνίδια πριν την έναρξη''.

EΡΤ2

09:00-11:15 ΧΟΚΕΪ (Γ) | ΤΕΛΙΚΟΣ (Μ)

11:15-12:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΙΚΟ - ΑΛΜΑ / ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΟΦΟΣ (Μ)

12:00-14:15 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ | 500μ. (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ | 1000μ. (Γ) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ | 5000μ. Σκυταλοδρομία (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

14:15-16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Α) | ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

14:45-16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Α) | ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

16:00-16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΙΚΟ - ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ 4 x 5 χλμ (Μ) 

03:00-07:10 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)

Cosmote TV

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Λοκομοτίβ Μόσχας-Νις, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Europa League, Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Ντινάμο Κιέβου-ΑΕΚ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Ντινάμο Κιέβου-ΑΕΚ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Λειψία-Νάπολι, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Βιγιαρεάλ-Λιόν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Λάτσιο-Στεάουα Βουκουρεστίου, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Ζενίτ-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Βικτόρια Πλζεν-Παρτίζαν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Εκπομπή “Postgame Ντινάμο Κιέβου-ΑΕΚ” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.05 Εκπομπή “UEFA Europa League, Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.05 Αταλάντα-Ντόρτμουντ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 Σάλτσμπουργκ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.05 Μίλαν-Λουντογκόρετς, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.05 Άρσεναλ-Έστερσουντ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.05 Μπιλμπάο-Σπαρτάκ Μόσχας, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.05 Μπράγκα-Μαρσέιγ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.30 Golden State Warriors-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

09:15 NORDIC COMBINED SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)

12:15 NORDIC COMBINED SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Biathlon: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 Curling: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Eυρωλίγκα 23η αγωνιστική ΤΣΣΚΑ – Μπασκόνια (Novasports2HD)

19:45 Eυρωλίγκα 23η αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

21:00 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική Ολυμπιακός – Βαλένθια (Novasports1HD)

21:00 Premier League Darts (FOX Sports HD)

21:00 Snooker: World Grand Prix, United Kingdom (Eurosport2)

21:45 Eυρωλίγκα 23η αγωνιστική Ουνικάχα Μάλαγα – Μακάμπι (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

02:15 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 NCAA College Basketball, Oregon State - Arizona (FOX Sports HD)

04:00 Alpine Skiing: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:30 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

07:00 FREESTYLE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

07:40 Alpine Skiing: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:35 Curling: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

Best of internet