Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Γεμάτο από αγώνες ποδοσφαίρου και μπάσκετ, το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

ΕΡΤ1

18:30 Basket League: Τρίκαλα - Κόροιβος

ΕΡΤ2

15:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ

17:00 Volley League: Νίκη Αιγινίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

21:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Αρης - Καραϊσκάκης

Cosmote TV

14.00 Εσπανιόλ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.30 Μπράιτον-Τσέλσι, Premier League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Φράιμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Νιούκαστλ, Premier League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Αμβούργο-Κολονία, Bundesliga, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.15 Μπενφίκα-Σάβες, Liga NOS 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 24η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (20.01 17:00)

21.30 Έβερτον-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 24η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (20.01 17:00)

21.45 Λας Πάλμας-Βαλένθια, LaLiga Santander, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ρέτζιο Εμίλια-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, 16η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.15 Λέστερ-Γουότφορντ, Premier League, 24η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (20.01 17:00)

22.30 Cleveland Cavaliers-Oklahoma City Thunder, NBA Saturday Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.30 Στόουκ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 24η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (20.01 17:00)

Novasports

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

10:00 Ski Classics, La Diagonela (FOX Sports HD)

10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Planica, Slovenia (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή Πλατανιάς – Λεβαδειακός (Novasports3HD)

15:30 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)

15:45 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

16:45 SKI JUMPING: FIS Ski-Flying World Championships in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 28η Αγωνιστική Αστον Βίλλα - Μπάρνσλεϊ (Novasports4HD)

17:15 Super League Σουρωτή Παναθηναϊκός - ΑΟΚ (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 22η Αγωνιστική Ναντ – Μπορντό (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Xavier (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή ΑΕΛ - ΑΕΚ (Novasports2HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 28η Αγωνιστική Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Κάρντιφ (Novasports1HD)

20:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Nakiska, Canada (Eurosport2)

21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 22η Αγωνιστική Ρεν - Ανζέ (Novasports3HD)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

22:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup (Eurosport2)

02:00 NHL, Canadiens - Bruins (FOX Sports HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

02:30 NHL, Capitals - Canadiens (FOX Sports HD)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)

 

Best of internet