Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Tα τρία σημερινά ματς στην πρεμιέρα της Super League ξεχωρίζουν στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

EΡΤ2

19:30 ΔΙΕΘΝΗΣ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ»

Cosmote TV

13.00 WRC Γερμανία, SS12 Romerstrasse LIVE  COSMOTE SPORT7HD

14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 3η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT3HD

14.30 Σουόνσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 2η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Αμβούργο-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT6HD

16.30 Μάιντς-Ανόβερο, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Γιουβέντους-Κάλιαρι, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT2HD

19.15 Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT7HD

19.30 Στόουκ-Άρσεναλ, Premier League, 2η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT1HD

19.30 Σάλκε-Λειψία, Bundesliga, 1η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

20.15 Γκιμαράες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD           

21.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.15 Χιρόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

21.30 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 2η αγωνιστική REC   COSMOTE SPORT3HD (19.08 17:00)

21.30 Red Bull MotoGP Rookies Cup Czech Republic, Brno, 1ος Αγώνας REC  COSMOTE SPORT5HD (05.07 17:20)

21.30 Λέστερ-Μπράιτον, Premier League, 2η αγωνιστική REC  COSMOTE SPORT7HD (19.08 17:00)

21.45 Ελλάς Βερόνα-Νάπολι, Serie A TIM, 1η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT1HD

22.25 Red Bull MotoGP Rookies Cup Czech Republic, Brno, 2ος Αγώνας REC  COSMOTE SPORT5HD (06.07 16:20)

22.30 Μπενφίκα-Μπελενένσες, Liga NOS, 3η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT8HD

23.15 Σεβίλη-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 1η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

23.30 Μπόρνμουθ-Γουότφορντ, Premier League, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.08 17:00)

23.45 Σαουθάμπτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 2η αγωνιστική REC  COSMOTE SPORT1HD (19.08 17:00)

02.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, 2ος Ημιτελικός LIVE   COSMOTE SPORT6HD

02.30 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race LIVE  COSMOTE SPORT5HD

Novasports

09:00 SNOOKER: in Guangzhou, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 SNOOKER: in Guangzhou, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 SUPERBIKE: World Championship in Klettwitz, Germany (Eurosport2)
12:00 Aquabike World Championship 2017, 1, China Offshore – Qualifying (FOX Sports HD)
14:00 SUPERBIKE: World Championship in Klettwitz, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 Championship Αγγλίας, 4η αγωνιστική Σέφιλντ – Μπάρνσλεϊ (Novasports1HD)
14:30 SNOOKER: in Guangzhou, China (Eurosport2)
15:00 CYCLING: Tour de l'avenir (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 3η Αγωνιστική Λιόν – Μπορντό  (Νοvasports2HD)
18:30 CYCLING: Tour of Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική A.O Ξάνθη – ΠΑΣ Λαμία (Novasports2HD)
19:15 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα  (Novasports3HD)
19:30 Championship Αγγλίας, 4η αγωνιστική Σάντερλαντ – Λιντς (Novasports4HD)
20:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 Super League Σουρωτή 1η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Α.Ε.Λ  (Novasports1HD)
23:00 MLB, Pittsburgh Pirates - St. Louis Cardinals (FOX Sports HD) 
23:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

 

Best of internet