Oι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας
Oι ζωντανές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Crans-Montana, Switzerland (Eurosport2)
11:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway (Eurosport2)
14.00 LaLiga: Αλαβές-Βαλένθια, COSMOTE SPORT2HD
14.00 Bundesliga 2: Ανόβερο-Αρμίνια Μπίλεφελντ, COSMOTE SPORT3HD
14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CYCLING: Abu Dhabi Tour, United Arab Emirates (Eurosport2)
15:00 Football League: Kαλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (ΕΡΤ3)
15:00 Super League: Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD)
15:45 LUGE: World Cup in Altenberg, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 CYCLING: World Tour, Belgium (Eurosport2)
16.30 Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου-Αμβούργο, COSMOTE SPORT3HD
16.30 Bundesliga: Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT5HD
16.30 Bundesliga: Λειψία-Κολονία,COSMOTE SPORT7HD
16.30 Bundesliga: Λεβερκούζεν-Μάιντς, COSMOTE SPORT8HD
17.00 Premier League: Τσέλσι-Σουόνσι, COSMOTE SPORT1HD
17.00 Basket League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, COSMOTE SPORT4HD
17.15 LaLiga: Μπέτις-Σεβίλη, COSMOTE SPORT2HD
17:15 Super League: ΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
17:15 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Μονακό (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Basketball, St. John's Red Storm - Georgetown Hoyas (FOX Sports HD)
19.00 SuperLega UnipolSai Βόλεϊ: Ραβένα-Καλάμπρια Βαλέντια, COSMOTE SPORT7HD
19.00 Serie A: Νάπολι-Αταλάντα, COSMOTE SPORT8HD
19:30 Super League: Ξάνθη-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19.30 Premier League: Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, COSMOTE SPORT1HD
19.30 LaLiga: Λεγανές-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, COSMOTE SPORT2HD
19.30 Bundesliga: Χέρτα Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης,COSMOTE SPORT3HD
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Σπόρτινγκ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λοριάν (Novasports1HD)
21:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Seton Hall Pirates (FOX Sports HD)
21.45 Serie A : Γιουβέντους-Έμπολι, COSMOTE SPORT1HD
21.45 LaLiga : Έιμπαρ-Μάλαγα, COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 500 Ρίο, 1ος Ημιτελικός COSMOTE SPORT6HD
22.00 ΑTP 250 Delray Beach, 1ος Ημιτελικός COSMOTE SPORT8HD
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ρίο Αβε-Π. Φερέιρα (Novasports3HD)
23:00 NHL Regular Season, Los Angeles Kings - Anaheim Ducks (FOX Sports HD)
00.00 NBA: Sacramento Kings-Charlotte Hornets, COSMOTE SPORT4HD
00.00 ATP 500 Ρίο, 2ος Ημιτελικός COSMOTE SPORT6HD
03.00 ΑTP 250 Delray Beach, 2ος Ημιτελικός COSMOTE SPORT8HD
03.30 NBA: Cleveland Cavaliers-Chicago Bulls, COSMOTE SPORT4HD
04:30 SUPERSPORT: World Championship in Phillip Island, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 SUPERBIKE: World Championship in Phillip Island, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.