Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων
Aυτές είναι οι ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
12:45 ALPINE SKIING: World Cup in Garmisch Partenkirchen, Germany (Eurosport2)
13.00 LaLiga: Οσασούνα-Σεβίλλη, COSMOTE SPORT2HD
13.00 WRC Μόντε Κάρλο, COSMOTE SPORT5HD
13.00 Lega Basket Serie A: Τρέντο-Μπρίντιζι, COSMOTE SPORT8HD
13.30 ACB Liga: Μούρθια-Μπασκόνια, COSMOTE SPORT6HD
13.30 Serie A: Γιουβέντους-Λάτσιο, COSMOTE SPORT7HD
14.00 Premier League: Σαουθάμπτον-Λέστερ, COSMOTE SPORT1HD
14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕK-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15.30 Basketball Super League: Μπεσίκτας-Αναντολού Εφές, COSMOTE SPORT8HD
16.00 Serie A: Παλέρμο-Ίντερ, COSMOTE SPORT5HD
16.00 Serie A: Έμπολι-Ουντινέζε, COSMOTE SPORT6HD
16.00 Serie A: Μπολόνια-Τορίνο, COSMOTE SPORT7HD
16.15 Premier League: Άρσεναλ-Μπέρνλι, COSMOTE SPORT1HD
16.30 Bundesliga: Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου, COSMOTE SPORT3HD
17.00 Basket League: Ολυμπιακός-Κόροιβος, COSMOTE SPORT4HD
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Zakopane, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: ΑΕΛ-Πλατανιάς (Novasports2HD)
17:15 Super League: Λεβαδειακός-Ατρόμητος (Novasports3HD)
17.15 LaLiga: Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης, COSMOTE SPORT2HD
18:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Berlin, Germany (Eurosport2)
18.30 Premier League: Τσέλσι-Χαλ, COSMOTE SPORT1HD
18.30 Bundesliga: Μάιντς-Κολονία, COSMOTE SPORT3HD
19.00 NBA: Orlando Magic-Golden State Warriors, COSMOTE SPORT4HD
19.00 Serie A: Αταλάντα-Σαμπντόρια, COSMOTE SPORT7HD
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Φάση των 16 (Novasports4HD)
19:30 NHL Regular Season, Detroit Red Wings - New York Rangers (FOX Sports HD)
19:30 Super League: ΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19.30 LaLiga: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα, COSMOTE SPORT2HD
19.30 LaLiga: Μπέτις-Σπόρτινγκ Χιχόν, COSMOTE SPORT8HD
19.30 ACB Liga: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, COSMOTE SPORT6HD
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Φάση των 16 (Novasports4HD)
21.45 Serie A: Ρόμα-Κάλιαρι, COSMOTE SPORT1HD
21.45 LaLiga: Έιμπαρ-Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT2HD
21.45 Lega Basket Serie A: Τορίνο-Αβελίνο, COSMOTE SPORT7HD
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:05 NFL Postseason, Atlanta Falcons - Green Bay Packers (FOX Sports HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Γκιμαράες (Novasports3HD)
22.30 ΝΒΑ: Dallas Mavericks-Los Angeles Lakers, COSMOTE SPORT4HD
01:40 NFL Postseason, New England Patriots - Pittsburgh Steelers (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.