Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων
Αυτές είναι οι ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις:
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Sestriere, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport2)
12:30 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14.00 LaLiga: Οσασούνα-Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT2HD
14.00 Bundesliga 2: Μπόχουμ-Μόναχο 1860, COSMOTE SPORT3HD
14.30 Premier League: Γουότφορντ-Έβερτον, COSMOTE SPORT1HD
14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Sestriere, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super Legue: Αστέρας Τρίπολης-Βέροια (Novasports3HD)
15:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
16.30 Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ, COSMOTE SPORT1HD
16.30 Bundesliga: Κολονία-Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT3HD
16.30 Bundesliga: Αμβούργο-Άουγκσμπουργκ, COSMOTE SPORT4HD
16.30 Bundesliga: Ίνγκολσταντ-Λειψία, COSMOTE SPORT5HD
16.30 Bundesliga: Φράιμπουργκ-Ντάρμσταντ, COSMOTE SPORT6HD
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Basket League: Αρης-Κύμη Seajets (Novasports4HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-ΑΕΛ (Novasports1HD)
17.15 LaLiga : Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια, COSMOTE SPORT2HD
17:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονακό (Novasports3HD)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 8η Αγωνιστική (Novasports5HD)
19.00 Serie A: Κροτόνε-Πεσκάρα, COSMOTE SPORT7HD
19:30 Super League: AEK-Λεβαδειακός (Novasports2HD)
19.30 Premier League: Λέστερ-Μάντσεστερ Σίτι, COSMOTE SPORT1HD
19.30 LaLiga: Λας Πάλμας-Λεγανές, COSMOTE SPORT2HD
19.30 Bundesliga: Χέρτα Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης, COSMOTE SPORT3HD
20:00 NHL Regular Season, Philadelphia Flyers - Dallas Stars (FOX Sports HD)
20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο Τσάβες - Μορεϊρένσε (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μονπελιέ (Novasports1HD)
21.30 Premier League: Άρσεναλ-Στόουκ, COSMOTE SPORT3HD (10.12 17:00)
21.30 Premier League: Σουόνσι-Σάντερλαντ, COSMOTE SPORT7HD (10.12 17:00)
21.45 Serie A: Σαμπντόρια-Λάτσιο, COSMOTE SPORT1HD
21.45 LaLiga: Ρεάλ Μαδρίτης-Ντεπορτίβο λα Κορούνια,COSMOTE SPORT2HD
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μποαβίστα - Γκιμαράες (Novasports3HD)
23:00 NHL Regular Season, Los Angeles Kings - Ottawa Senators (FOX Sports HD)
00.15 NCAA : Duke-UNLV, COSMOTE SPORT4HD
03.00 NBA: Chicago Bulls-Miami Heat, COSMOTE SPORT4HD
Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.