TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • LIVE

    ΡΙΖΕΣΠΟΡ 0

    vs

    ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ 2

  • ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ -

    vs

    ΓΚΕΖΤΕΠΕ -

  • ΓΑΛΑΤΑΣΑΡAΙ -

    vs

    ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ -

  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ -

    vs

    ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -

  • ΚΗΦΙΣΙA -

    vs

    ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Ορίστηκαν οι διαιτητές των ντέρμπι

Ορίστηκαν οι διαιτητές των ντέρμπι

Ορίστηκαν οι διαιτητές των ντέρμπι

Οι Αναστασίου από τον σύνδεσμο Λάρισας ,Μυριούνης από την Καστοριά, Τσαμούρης από Πειραιά, Μακρυπόδης από την Αχαϊα και Παπαγεωργίου από την Αθήνα θα είναι οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα ντέρμπι του Περιφερειακού σε Θεσσαλονίκη,Τρίκαλα, Άργος, Περιστέρι και Καμίνια αντίστοιχα .

Στα υπόλοιπα ματς των πρωτοπόρων του Περιφερειακού ορίστηκαν οι Φουντουκίδης (Δράμας) για το Ολυμπιακός Ροδόπολης- Ορφέας Ελευθερούπολης, Μπαλατσούκας (Ηπείρου) στο Πυρσός Γρεβενών -Νάουσα , Τσάκος (Εύβοιας) στο Λαμία- Αχιλλέας Δομοκού, Κατσικογιάννης (Ηπείρου) στο Εθνικός Φιλιππιάδας- Μεσολόγγι και Μυριούνης (Κασστοριάς) στο Τρίκαλα-Μετέωρα Καλαμπάκας, Γιαννόπουλος (Αρκαδίας) στο Πανόπουλο- Εθνικός Σαγέϊκων, Κοσικίδης (Αθηνών) στο Πέλοπας Κιάτου-Χαλκίδα και Τζουανόπουλος (Αχαϊας) στο Ένωση Ερμιονίδας-Πανελευσινιακός και Ζαραβίνος (Αθηνών) στο Κισσαμικός-Ατσαλένιος.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος Όμιλος

8η αγωνιστική

15:00 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος- ΠΑΟ Κοσμίου (Δραγάτης, Γισγάκης- Χριστάκογλου (Δράμας))

15:00 Δόξα Πετρούσας- ΈβροςΣουφλίου (Κετετσίδης, Γκαϊτάντζης- Κωτούλας ( Σερρών))

15:00 Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης- Άρης Ακροποτάμου (Γεωργιτσόπουλος, Καρβούνης- Τσοχαταρίδης (Δράμας))

15:00 Οδυσσέας Αναγέννησης-Προσοτσάνη (Κωνσταντινίδης, Καμπερίδης-Μπακλατζής (Καβάλας))

15:00 Ολυμπιακός Ροδόπολης- Ορφέας Ελευθερούπολης (Φουντουκίδης,Γκοτζαρίδης-Δελημπαϊδης (Δράμας))

 

2ος Όμιλος

8η αγωνιστική

15:00 Αχιλλέας Τριανδρίας-Κιλκισιακός (Μελιτζανίδης, Χρυσάνης -Παπαδάκης (Ημαθίας))

15:00 Διγενής Λακκώματος- Καμπανιακός (Τερετίδης, Καραβασίλης - Λαζρής (Καβάλας))

15:00 Εθνικός Μαλγάρων- Εθνικός Αγιονερίου (Καρατζάς,Τριανταφυλλίδης - Κουπαράνη (Πέλλας))

15:00 Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αγροτικός Αστέρας (Αναστασίου,Καρακώστας -Νικζάς (Λάρισας))

15:00 ΠΑΟΚ Κρηστώνης- Δόξα Χέρσου ( Κατής, Σουγαράκης - Ηλίας (Φλώρινας))

 

3ος Όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 Γρεβενά Αεράτα - Κάστορας (Μανασής Κ., Λεωνίδας- Πατάκας (Τρικάλων))

15:00 Λευκάδια-Κοζάνη (Συμεωνίδης, Λαφαντζής - Γιαμούζης (Πιερίας))

15:00 Μακεδονικός Κοζάνης -Ένωση Αποστόλου Παύλου (Τζοφώλης, Μανούρας Ν.-Μανασής Μ.(Τρικάλων))

15:00 Παναργειακός Άργους Ορεστικού -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής-Κεσισόγλου (Πέλλας))

15:00 Πυρσός Γρεβενών -Νάουσα (Μπαλατσούκας, Πασχάλης -Τίκας Δ. (Ηπείρου))

Ρεπό: Αλεξάνδρεια

 

4ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 Αίολος Καρπενησίου - Ρήγας Φεραίος (Ματσούκας, Ζαρκαδούλα – Ξύστρας (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 Ανδρούτσος Γραβιάς - ΑΟ Καρδίτσας (Τσιρώνης, Χρέλιας -Μιζάλου (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 Δωτιέας Αγιάς - Πυργετός (Μηλιάδης, Κούλα -Νατσιόπουλος (Μακεδονίας))

15:00 Ελασσόνα - ΑΕ Λεονταρίου ( Αναστασίου, Πατσιάς- Ασκητής (Μακεδονίας))

15:00 Λαμία-Αχιλλέας Δομοκού (Τσάκος, Παντελάκης (Εύβοιας) - Φλώτσιος (Βοιωτίας))

Ρεπό: Αμπελωνιακός

 

5ος Όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 Άρης Αιτωλικού-Αναγέννηση Περιβολίου (Κουφογιάννης, Καραγιάννης -Ανδρεόπουλος (Φωκίδας))

15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας - Μεσολόγγι (Κατσικογιάννης, Καραλής -Γεωργάκης (Ηπείρου))

15:00 ΑΕ Καραϊσκάκης- Κεραυνός Θεσπρωτικού (Πάνος, Κωνσταντής - Γκόλιας (Γρεβενών))

15:00 Οδυσσέας Νυδρίου - Όλυμπος Κέρκυρας (Αθανασίου, Φάντης -Μαλτέζος (Άρτας))

15:00 Τρίκαλα-Μετέωρα Καλαμπάκας (Μυριούνης, Μπίντης -Παυλάκου (Καστοριάς))

Ρεπό: Φιλοθέη Άρτας

 

6ος Όμιλος

8η αγωνιστική

15:00 Αχαϊκή-Πάμισος Μεσσήνης (Κούλης,Πίτας-Παπαδόπουλος (Ηλείας))

15:00 Δόξα Μανολάδας -Διαγόρας Βραχνέϊκων (Πλεμμενόπουλος, Ταβουλαρέας -Κατσάς (Μεσσηνίας))

15:00 Εράνη Φιλιατρών -Ατρόμητος Λάππα (Γκριτζέπης, Δημογέροντας -Τριανταφύλλου (Αρκαδίας))

15:00 Παναρκαδικός- Εθνικός Μελιγαλά (Βάτσιος, Ντζουροπάνος -Κρέτσιμος (Δυτικής Αττικής))

15:00 Πανόπουλο- Εθνικός Σαγέϊκων (Πανόπουλος, Βεργέτης - Νίκα (Αρκαδίας))

 

7ος Όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 Ένωση Ερμιονίδας -Πανελευσινιακός (Τζουανόπουλος, Σιδέρης -Θεοφανόπουλος (Αχαΐας))

15:00 Λουκίσια-Πορτοχελιακός (Σακκάς,Φαγκρίδας - Τζίκα (Πειραιά))

15:00 Μανδραϊκός-Παρνασσός Αράχωβας (Ρούτσι, Σπηλιώτης -Γκότσης (Κορινθίας))

15:00 Παναργειακός - Πανναυπλιακός (Τσαμούρης, Καλημέρης -Παπανδριόπουλος (Πειραιά))

15:00 Πέλοπας Κιάτου-Χαλκίδα (Κοσικίδης, Κουντουρέλης -Δόσης (Αθηνών))

Ρεπό:Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

 

8ος Όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 Αίας Ταύρου- ΠΑΟ Ρουφ (Δραγάτης Α.,Οικονόμου -Μόσχος (Ανατολικής Αττικής))

15:00 Ηλυσιακός -Αιολικός (Μάλαμας, Δουλγεράκης – Ρούντος (Ανατολικής Αττικής))

15:00 Νέα Ιωνία -Ιάσονας (Φώτης, Ράζος -Μητρολιός (Εύβοιας))

15:00 Περιστέρι -Αιγάλεω (Μακρυπόδης,Μεσσήνης -Σπανός (Αχαΐας))

Σάββατο 15/12

15:00 Τράχωνες -Κηφισιά ( Ανδρονικίδης,Σγάντζος -Κοτζαμανίδης (Πειραιά))

Ρεπό: Πεύκη

 

9ος Όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 Ατρόμητος Πειραιά -Περαμαϊκός (Παπαγεωργίου, Δανέζης- Μεϊντάνας (Αθηνών))

15:00 Διαγόρας Ρόδου-Αστέρας Βάρης (Κατοίκος,Κορτέσης -Γιαννόπουλος (Αθηνών))

15:00 ΑΟ Δικαίου -Άνω Μερά (Ρηγόπουλος, Κασιμάτης - Κολλιάκος (Αθηνών)

15:00 Ιωνικός -Τριγλία Ραφήνας (Κακρίδης, Μπουρτζοβίτης -Σκούρτης (Κορινθίας))

15:00 Ολυμπιακός Λαυρίου -Κερατσίνι (Ψυχούλας, Κωνσταντιος-Πριόνας (Εύβοιας))

15:00 Πανναξιακός-Νικολακάκης (Τσουκαλάς, Γκαβέρας -Μπατζιόπουλος (Αθηνών))

 

10ς Όμιλος

8η αγωνιστική

15:00 Ερμής Ζωνιανών - Αναγέννηση Ιεράπετρας (Κρασαγάκης, Λεονταράκης -Μαθιουδάκης (Ηρακλείου))

15:00 Ηρόδοτος -Πατούχας (Κοκκινάκης, Ζευκίλης-Χρυσοφάκης (Λασιθίου))

15:00 Κισσαμικός - Ατσαλένιος (Ζαραβίνος (Αθηνών), Κομκότος -Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου))

15:00 ΟΦ Ιεράπετρας - Γιούχτας (Παπαδόπουλος, Παπαδακάκης - Δασκαλoμαρκάκης (Ρεθύμνου))

15:00 ΠΑΟ Κρουσώνα -ΑΕ Κατσαμπά (Κασσελάκης, Κουρκουμελάκης -Μοιραδωράκης (Χανίων))

Best of internet