Η «γιορτή» του ΑΣ Πέρα Αθηνών

Η «γιορτή» του ΑΣ Πέρα Αθηνών

Η «γιορτή» του ΑΣ Πέρα Αθηνών

Με επιτυχία διεξήχθη στις 24 και 25 Νοεμβρίου το αναπτυξιακό πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης του Α.Σ Πέρα Αθηνών. 

Με 240 συμμετοχές από 58 σωματεία πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το Σαββατοκύριακο (24-25/11) στο Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο το  αναπτυξιακό πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης του Α.Σ. Πέρα Αθηνών. 

Με το  PulseBet*, νιώθεις  το παλμό του  Live  στοιχήματος όπως ποτέ ξανά– Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

Στο ψηλότερο σκαλί του βάθρου ανέβηκαν ο Κωνσταντίνος Λυκοστράτης στους Νέους άνδρες, ο Γιάννης Δαμιανής στους εφήβους, η Ιωάννα Γερασιμάτου στις νεάνιδες, ο Αλεσσάντρο Φέλτσερ στους παίδες, η Ευαγγελία Μεραμβελλιωτάκη στις κορασίδες, ο Γιάννης Μαστρογιάννης στους παμπαίδες, η Λεμονιά Γκαϊντατζή στις παγκορασίδες και ο Γιάννης Κιοσέλογλου στους μίνι παμπαίδες.

Οι νικητές σε όλες τις κατηγορίες:

ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ

1. Κωνσταντίνος Λυκοστράτης (Α.Ο. Φοίνιξ Αγίας Σοφίας Πειραιά)

2. Νιάρος Σκουτέρης  (Γ.Σ. Άρης Βούλας)

3. Φώτης Αρβανίτης (Α.Ο. Φοίνιξ Αγίας Σοφίας Πειραιά)

4. Νίκος Γενεράλης (Γ.Σ. Άρης Βούλας)

ΕΦΗΒΟΙ

1. Γιάννης Δαμιανής (Π.Κ.Δ. Ταύρου)

2. Κωνσταντίνος Στάμου (Γ.Α.Σ. Ελευσίς)

3. Γεράσιμος Χατζηλυγερούδης (Ε.Α. Βόχας)

4. Ιάσονας Κορδούτης (Ε.Α. Βόχας)

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

1. Ιωάννα Γερασιμάτου (Α.Ο. Ταταύλα)

2. Ντανιέλα Γραμματοπούλου-Χρυσοπούλου (Α.Σ.Ε.Α. Σάρισες Φλώρινας)

3. Δέσποινα Μυτακίδου (Π.Κ.Δ. Ταύρου)

4. Ελισάβετ Χατζηκύρκα (Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης)

ΠΑΙΔΕΣ

1. Αλεσσάντρο Φέλτσερ (Α.Σ. Φ.Ε.Α. Ιωαννίνων)

2. Αλέξανδρος Μαδέσης (Π.Κ.Δ. Ταύρου)

3. Νικηφόρος Μύρος (Α.Σ. Φάρος Αλεξανδρούπολης)

4. Ευστάθιος Μανωλόπουλος (Α.Σ. Το Γυμνάσιο)

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1. Ευαγγελία Μεραμβελλιωτάκη (Α.Ο. Νέου Φαλήρου)

2. Χρυσή Φωτιάδου (Σάρισες Φλώρινας)

3. Νεφέλη Καφάτου (Α.Ο.Ε.Α. Αθηνά Νέου Φαλήρου)

4. Στέλλα Τζαρίδου (Α.Π.Σ. Αίας Ευόσμου)

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1. Γιάννης Μαστρογιάννης (Π.Α.Λ. Φοίνικες Πάτρας)

2. Ανδρέας Βαμιανάκης (Α.Σ. Ίφιτος Πατρών)

3. Γιώργος Κάλλιας (Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης)

4. Ευάγγελος Δερνεξής (Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1. Λεμονιά Γκαϊντατζή (Α.Σ.Ε.Α. Καβάλας)

2. Ζωή Καζάκου (Α.Σ.Ε.Α. Καβάλας)

3. Χρυσούλα Καμπουράκη (Γ.Α.Σ. Ελευσίς)

4. Δέσποινα Κανταρά (Ρουφ 80)

ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1. Γιάννης Κιοσέλογλου (Α.Ο. Ποσειδών Λουτρακίου)

2. Κωνσταντίνος Ισαακίδης (Α.Σ. Μανιακών Καστοριάς Κένταυρος)

3. Γιώργος Σασσάνης (Π.Κ.Δ. Ταύρου)

4. Νίκος Αγγελίδης (Ο.Α. Χανίων)

Best of internet