TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • ALBA BERLIN -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • ZALGIRIS KAUNAS -

    vs

    CRVENA ZVEZDA -

  • MILANO -

    vs

    ANADOLU EFES -

  • VALENCIA -

    vs

    BC KHIMKI -

  • BAYERN MUNCHEN -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -

  • LYON-VILLEURBANNE -

    vs

    FENERBAHCE BEKO -

  • FC BARCELONA -

    vs

    MACCABI TEL AVIV -

  • REAL MADRID -

    vs

    CSKA MOSCOW -

  • KIROLBET BASKONIA -

    vs

    ZENIT PETERSBURG -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΠΑΟΚ 93

    vs

    ZARAGOZA 78

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα του Ερασιτέχνη

Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα του Ερασιτέχνη

Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα του Ερασιτέχνη

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος δίνει πολλές αγωνιστικές «μάχες» σε Αθήνα και επαρχία σε διαφορετικά αθλήματα .

Ξεχωρίζουν τα ντέρμπι στο πινγκ πονγκ με ΑΕΚ και Ολυμπιακό σε γυναίκες και άνδρες αντίστοιχα σε ΣΕΦ και Χανιά ενώ μεγάλο ενδιαφέρον έχουν τα εκτός έδρας ματς με τον ΠΑΟΚ στην Θεσσαλονίκη σε μπάσκετ γυναικών και πόλο.

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

09:30 Βύρωνας, Εθνικό σκοπευτήριο, ελεύθερο πιστόλι και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Καμπούρης, Κατσίρης, Γιακουμεττής, Κανιούρης, Μακρής και Κοκκινάκης

09:30 Ιωάννινα, Κύπελλο εφήβων-νεανίδων ξιφασκίας  «Χρήστος Ζαλοκώστας» και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Παντελής Καραγιάννης και Γιώργος Κουτελόπουλος 

09:30 ΟΑΚΑ, Κύπελλο ξίφους ασκήσεως και ο ΠΑΟ συμμετέχει με: Κωνσταντίνα Σαϊτάνη, Χριστίνα Κάζαγλη, Μαρία Κάζαγλη, Ρωμυλίνα Κάζαγλη, Σοφία Ιωάννου, Αριάδνη Λάγιου, Χαριτίνη Σεψά, Δέσποινα Πετράκη, Γιάννης Θωμόπουλος και Απόστολος Λέων

11:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» , Παναθηναϊκός-Αγία Παρασκευή, 3η αγωνιστική ΕΣΚΑ Κορασίδες 2

12:00 Πάρνηθα, ατομική χρονομέτρηση Ζευς 12 χλμ με τη συμμετοχή ποδηλατών του ΠΑΟ

12:00 Χανιά, 4η αγωνιστική πρωτάθλημα πινγκ πονγκ Α1 ανδρών , Παναθηναϊκός-Ίφιτος Πατρών

12:00 ΣΕΦ, 4η αγωνιστική, πρωτάθλημα πινγκ πονγκ Α2 γυναικών, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

12:30 κλ. Αγίου Νικολάου Πατησίων, Ιάσων Κολωνού-Παναθηναϊκός, 3η αγωνιστική ΕΣΚΑ κορασίδες

13:00 Κολλέγιο Ντέρη, ΑΣ Κολλεγίου Ντέρη-Παναθηναϊκός , 2η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ Κορασίδες

14:00 Αγία Παρασκευή, ΑΕ Αγίας Παρασκευής-Παναθηναϊκός, 2η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ παίδες

15:00 Χανιά, 5η αγωνιστική, πρωτάθλημα πινγκ πονγκ Α1 ανδρών, Ταταύλα-Παναθηναϊκός

15:00 ΣΕΦ, 5η αγωνιστική, πρωτάθλημα πινγκ πονγκ Α2 γυναικών, Παναθηναϊκός-Παγχιακός

15:00 Θεσσαλονίκη, Ποσειδώνιο,  ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, 2η αγωνιστική, Α1 πόλο

16:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος»Παναθηναϊκός-ΑΚ Ζωγράφου , 2η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ Κορασίδες 3

16:00 Ηράκλειο, ΟΦΗ-Παναθηναϊκός, φιλικό βόλεϊ ανδρών 

18:30 κλ. Αγίου Θωμά, Παναθηναϊκός-Πανναξιακός, φιλικό βόλεϊ γυναικών , κεκλεισμένων των θυρών

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

09:30 Βύρωνας, Εθνικό σκοπευτήριο, ελεύθερο πιστόλι και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Καμπούρης, Κατσίρης, Γιακουμεττής, Κανιούρης, Μακρής και Κοκκινάκης

09:30 Ιωάννινα , κύπελλο Παμπαίδων-παγκορασίδων ξιφασκίας «Χρήστος Ζαλοκώστας» και ο ΠΑΟ συμμετέχει με τους Νίκο Ρεντζή, Αλέξη Κρανίτη και Κωνσταντίνα Κρανίτη

09:30 Ναύπακτος, Aphrodite Cup τοξοβολίας  με τη συμμετοχή των Θέμελη και Βόκολου

10:00 Πάτρα, πλατεία Αγίου Γεωργίου, ανάβαση όμπλου 18 χλμ και συμμετέχουν οι ποδηλάτες του ΠΑΟ: Κανελλόπουλος (Μάστερ) και Γιαννακόπουλος (ανδρών)

10:00 Χανιά, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός , Α1 πινγκ πονγκ άνδρες

12:00 Συκούριο, ανάβαση Σπηλιάς 12 χλμ με τη συμμετοχή των ποδηλατών του ΠΑΟ, Πέτσια και Γεράκη (Μάστερ)
13:00 Θεσσαλονίκη, ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός , μπάσκετ γυναικών 1η αγωνιστική (livestreaming από το κανάλι youtube του ΠΑΟΚ)

15:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΣ Κολλεγίου Ντέρη, 2η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ Κορασίδες 2

17:30 κλ. Πολιτείας, Παναθηναϊκός-Νέο Ικόνιο, 5η αγωνιστική ποδόσφαιρο σάλας

18:30 Μαρκόπουλο, Μαρκόπουλο-Παναθηναϊκός , 2η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ νεάνιδες

Best of internet