Τα καλύτερα posts από το Navarino Challenge (pics)

Τα καλύτερα posts από το Navarino Challenge (pics)

Το κορυφαίο αθλητικό τριήμερο στην Ελλάδα πραγματοποιήθηκε τον Οκτώβριο και πλέον αποτελεί μια όμορφη ανάμνηση. Το παρακάτω φωτογραφικό άλμπουμ μάς θυμίζει την τεράστια επιτυχία του.

Τα καλύτερα posts από το Navarino Challenge (pics)

Θα έχετε παρατηρήσει σίγουρα πως τα social media γεμίζουν με φωτογραφίες όταν ένα μεγάλο event λαμβάνει χώρα στα μέρη μας. Είτε αυτό είναι μια συναυλία, είτε μια έκθεση, είτε ένα αθλητικό γεγονός.

Το Navarino Challenge δεν θα μπορούσε να ξεφύγει από τη «μανία» τoυ διαδικτύου με το #navarinochallenge να περιέχει ορισμένα από τα πιο εντυπωσιακά posts που θα μπορούσε κανείς να δει.

Αθλητικές δραστηριότητες (πολλές-πάρα πολλές), στιγμές ξεγνοιασιάς, τοπία που «μαγεύουν» και μεγάλα χαμόγελα!

Ας ξεκινήσουμε από τον ιδρώτα που έτρεξε στη Μεσσηνία.

 

A post shared by Myrto Kazi (@myrto_kazi) on

 

A post shared by Gazzetta.gr (@gazzetta.gr) on

Φυσικά υπήρχαν και οι απαραίτητες στιγμές χαλάρωσης!

 

A post shared by Marilena Mitropoulou (@riloumm) on

Μόνο και μόνο βέβαια για να σε προετοιμάσουν για τη «σκληρή» συνέχεια!

 

A post shared by Maritzina Kalognoma (@maritzinak) on

 

A post shared by Christina Kontova (@ckontova) on

Τεράστια η συμβολή του Αλέξανδρου Νικολαΐδη, που μεταλαμπάδευσε τις γνώσεις του στο Taekwondo σε μικρούς και μεγάλους!

 

A post shared by Alex Nikolaidis (@alex_nikolaidis) on

Από δραστηριότητες άλλο τίποτα, αλλά και η διασκέδαση επιβάλλεται!

 

A post shared by Periklis Iakovakis (@periakovakis) on

 

A post shared by Eleni Kelerian (@__elenh__) on

Τα «παιδιά» του Νίκου Γκάλη εν δράσει!

 

A post shared by @yorgos.tsak on

Ας αφήσουμε το τοπίο να μιλήσει από μόνο του...

 

A post shared by Surf Salad (@surfsalad.eu) on

 

A post shared by Sportingbet (@sportingbet.gr) on

 

A post shared by Sportingbet (@sportingbet.gr) on

 

A post shared by Sportingbet (@sportingbet.gr) on

To σημαντικότερο βέβαια στο Navarino Challenge ήταν τα χαμόγελα των συμμετεχόντων!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερο... challenge άλλωστε, από το να κάνεις κάποιον να χαμογελάσει.

 

A post shared by Vicky Sakari (@vickysakari) on

 

A post shared by Katerina Kalou (@katkalou) on

 

A post shared by Stavroula•S (@dude_ss) on

 

A post shared by Vangelis Gerasimou (@vagozzz) on

 

A post shared by ykapoutzidis (@ykapoutzidis) on

 

A post shared by Gazzetta.gr (@gazzetta.gr) on

 

A post shared by Katerina Kalou (@katkalou) on

Και του χρόνου!

 

A post shared by Gazzetta.gr (@gazzetta.gr) on

Μετά από όλα αυτά, δύσκολο να αναρωτιέστε γιατί κάποιος μπορεί να πήγε στο Navarino Challenge!

Ετοιμάστε από τώρα τις βαλίτσες σας για την απόλυτη πρόκληση της νέας χρονιάς!

Best of internet