Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 14ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 14ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 14ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων.

ΟΤΕ ΤV

 

06.00 Μπιτς Βόλεϊ (Α): τελικός (OTE Sport1D)
13.55 Στίβος (Α): 50 χλμ. Βάδην, τελικός (OTE Sport1D)
15.55 Ιππασία: Υπερπήδηση Εμποδίων, ατομικό, τελικοί (OTE Sport3D)
16.15 Ρυθμική Γυμναστική: ατομικό, προκριματικά (OTE Sport2D)
17.45 Μπάντμιντον (Α – Γ): τελικοί (OTE Sport3D)
18.25 Συγχρονισμένη κολύμβηση: ομαδικό, τελικός (OTE Sport1D)
19.00 Βόλεϊ (Α): 1ος ημιτελικός (OTE Sport4D)
19.25 Ιππασία: Υπερπήδηση Εμποδίων, ατομικό, τελικοί (OTE Sport2D)
19.55 Πυγμαχία: 75 κ. (Γ) & 52 κ., 64 κ., 91+ κ. (Α), ημιτελικοί / 60 κ. (Γ), τελικός (OTE Sport3D)
20.25 Στίβος (Γ): 20 χλμ. Βάδην, τελικός (OTE Sport1D)
21.30 Μπάσκετ (Α): 1ος ημιτελικός (OTE Sport2D)
21.30 Πόλο (Γ): τελικός (OTE Sport4D)
22.30 Ελευθέρα Πάλη (Α): 57 κ. και 74 κ., ρεπεσάζ και τελικοί (OTE Sport3D)
23.00 Χόκεϊ (Γ): τελικός (OTE Sport1D)
23.30 Ποδόσφαιρο (Γ): τελικός (OTE Sport4D)
01.00 Μπάσκετ (Α): 2ος ημιτελικός (OTE Sport2D)
01.55 Τάε Κβον Ντο: 67 κ. (Γ) και 80 κ. (Α), ρεπεσάζ και τελικοί (OTE Sport3D)
02.00 Στίβος: τελικοί (OTE Sport1D)
02.20 Στίβος (Γ): Επί κοντώ, τελικός (OTE Sport4D)
03.00 Στίβος (Α): Σφυροβολία, τελικός (OTE Sport2D)
04.30 Βόλεϊ (Α): 2ος ημιτελικός (OTE Sport2D)

EΡΤ

07:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:30 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ -  (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ Προημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
16:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - Θέσεις 7-8 - (Απευθείας μετάδοση)
16:15 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)
17:10 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Γ) - Θέσεις 3-4 - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
19:20 (ΕΡΤ-2): ΙΠΠΑΣΙΑ - Υπερπήδηση Εμποδίων, Β γύρος - (Απευθείας μετάδοση)
20:45 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)
21:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
23:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-2):  ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί προηγούμενης ημέρας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
02:20 (ΕΡΤ-3): ΣΤΙΒΟΣ – Επί κοντώ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ομαδικό Ελεύθερο - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:15 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β