Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 13ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων

14:30 OTE SPORT 3 Μπάντμιντον - Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Γ), Διπλό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:55 ΕΡΤ3 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:00 OTE SPORT 4 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:30 OTE SPORT 1 Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00 ΕΡΤ3 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00 ΕΡΤ2 Καταδύσεις - Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:00 OTE SPORT 4 Τρίαθλο: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:00 OTE SPORT 2 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:00 OTE SPORT 6 ATP Masters Σινσινάτι

18:30 ΕΡΤ1 Τάε κβον ντο: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:30 ΕΡΤ2 Ποδηλασία BMX - Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:00 OTE SPORT 4 Πυγμαχία - Ημιτελικά/Τελικός: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α), 81κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο: Προημιτελικά/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:00 OTE SPORT 3 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:10 ΕΡΤ1 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:10 OTE SPORT 2 Πόλο (Α): Ελλάδα - Ισπανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00 ΕΡΤ2 Πάλη Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

2:30 OTE SPORT 1 2Καταδύσεις - Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:30 OTE SPORT 2 Πόλο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:00 ΕΡΤ3 Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:00 OTE SPORT 4 Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:55 OTE SPORT 2 Πάλη - Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 52κ (Γ), 63κ (Γ), 75κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

00:35 OTE SPORT 1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00 OTE SPORT 3 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:30 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο - Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00 OTE SPORT 4 Τάε κβον ντο - Ρεπεσάζ/Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00 OTE SPORT 6 ATP Masters Σινσινάτι

02:30 OTE SPORT 2 Στίβος - Τελικός: Σφαιροβολία (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:40 ΟTE SPORT 2 Στίβος - Τελικός: Ακοντισμός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

3:50 ΕΡΤ2 0Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:15 OTE SPORT 3 Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:35 OTE SPORT 1 Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

06:00 OTE SPORT 1 Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016