Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 6ης ημέρας

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 6ης ημέρας

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 6ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων στην Βραζιλία.

14.30 (OTE TV Sport 1 HD και ΕΡΤ 2): Κωπηλασία, Τελικοί Ανδρών & Γυναικών
14.55 (OTE TV Sport 4 HD): Τοξοβολία, Αγώνες νοκ άουτ Ατομικού Γυναικών
15.30 (OTE TV Sport 2 HD): Χάντμπολ, Τυνησία-Κατάρ, Άνδρες, Φάση Ομίλων
15.30 (ΕΡΤ 3): Βόλεϊ, Ιράν-Κούβα, άνδρες, φάση ομίλων
17.30 (OTE TV Sport 2 HD και ΕΡΤ 3): Χάντμπολ, Πολωνία-Αίγυπτος, Άνδρες, Φάση Ομίλων
17.50 (OTE TV Sport 3 HD και ΕΡΤ 2): Τένις, Προημιτελικά Ανδρών & Ημιτελικά Γυναικών και ανδρών
18.25 (OTE TV Sport 1 HD): Κανόε Καγιάκ, Σλάλομ, C2 Ανδρών & K1 Γυναικών, Ημιτελικοί & Τελικοί
19.00 (OTE TV Sport 4 HD και ΕΡΤ 1): Κολύμβηση, Προκριματικά Ανδρών και Γυναικών
19.00 (ΕΡΤ 3): Λευκορωσία-Τουρκία (μπάσκετ, γυναίκες, φάση ομίλων)
20.05 (ΕΡΤ 2): Ιστιοπλοία
20.15 (OTE TV Sport 2 HD και ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Βραζιλία-Κροατία, Άνδρες, Φάση Ομίλων
21.10 (ΕΡΤ 1): Πόλο, Ρωσία-Βραζιλία, γυναίκες, φάση ομίλων
21.15 (OTE TV Sport 4 HD): Τοξοβολία, Ατομικό Γυναικών, Προημιτελικοί, Ημιτελικοί & Τελικός
21.25 (ΕΡΤ 2): Μπιτς-βόλεϊ, προκριματικά
22.00 (OTE TV Sport 1 HD): Ποδηλασία πίστας, Τελικοί Ανδρών & Γυναικών
22.00 (ΕΡΤ 3): Τζούντο, τελικοί 68 κ. γυναικών και 100 κ. ανδρών
22.05 (OTE TV Sport 2 HD και ΕΡΤ 1): Ενόργανη Γυμναστική, Σύνθετο Ατομικό Γυναικών, Τελικοί
23.30 (OTE TV Sport 4 HD): Ράγκμπι, Αγώνες κατάταξης, Τελικός 3ης Θέσης & Τελικός Ανδρών
00.10 (ΕΡΤ 1): Πινγκ-πονγκ, ημιτελικά, άνδρες
00.15 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Γαλλία-Βραζιλία, γυναίκες, φάση ομίλων
01.00 (OTE TV Sport 3 HD και ΕΡΤ 1): Μπάσκετ, Νιγηρία-Ισπανία, Άνδρες, Φάση ομίλων
01.20 (ΕΡΤ 2): Χάντμπολ, Δανία-Κροατία, άνδρες, φάση ομίλων (Μ)
01.50 (OTE TV Sport 1 HD): Χάντμπολ, Σλοβενία-Σουηδία, Άνδρες, Φάση Ομίλων
02.25 (OTE TV Sport 4 HD και ΕΡΤ 3): Πινγκ Πονγκ, Μονό Ανδρών, Τελικός 3ης Θέσης & Τελικός
02.30 (OTE TV Sport 3 HD και ΕΡΤ 2): Βόλεϊ, Ιταλία-Μεξικό, Άνδρες, Φάση Ομίλων
03.55 (ΟΤΕ TV Sport 1 HD και ΕΡΤ 1): Κολύμβηση, Τελικοί Ανδρών & Γυναικών
04.30 (OTE TV Sport 2 HD και ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Λιθουανία-Αργεντινή, Άνδρες, Φάση Ομίλων
04.35 (OTE TV Sport 3 HD και ΕΡΤ 2): Βόλεϊ, Βραζιλία-ΗΠΑ, Άνδρες,Φάση Ομίλων