Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 4ης ημέρας

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 4ης ημέρας

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα με τις τηλεοπτικές μεταδόσεις από την ΕΡΤ.

ΤΡΙΤΗ, 9/8/2016

06:30 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

07:00 (ΕΡΤ-2):  ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Σερβία - Αυστραλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

08:45 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Μαυροβούνιο» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

09:50 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη

10:45 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «ΗΠΑ - Βενεζουέλα» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί / Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

14:25 - 19.03 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING

14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – Προκριματικοί

15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ρωσία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)

15:55 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικοί 63Kgr (Γ) & 81Kgr (A) -  (Απευθείας μετάδοση)

17:30 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - «Γερμανία - Πολωνία» - (Απευθείας μετάδοση)

19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά  - (Απευθείας μετάδοση)

19:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY

19:00 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ

19:55 (ΕΡΤ-2): ΙΠΠΑΣΙΑ - Υπερπήδηση εμποδίων (Ατομικό) - Τελικός, απονομές (Απευθείας μετάδοση)

20:55 (ΕΡΤ-1): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)

21:25 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ- Αεροβόλο Πιστόλι 25μ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)

21:25 (ΕΡΤ-2)-: ΤΖΟΥΝΤΟ - Τελικοίο 63 Kgr (Γ) & 81 Kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)

22:00 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Ομαδικό (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)

22:30 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ

22:45 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Ισπανία – Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)

24:00 (ΕΡΤ-1): ΤΕΝΙΣ - Highlights (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

00:15 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

00:35 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY

00:35 – 05:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ

01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Λιθουανία-Νιγηρία» - (Απευθείας μετάδοση)

01:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ιταλία - ΗΠΑ» - (Απευθείας μετάδοση)

02:50 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

03:05 (ΕΡΤ-3):- ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - (Απευθείας μετάδοση)

04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί  - (Απευθείας μετάδοση)

04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αργεντινή - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)

05:00 – 06:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ – Προημιτελικός (Α)

06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α

07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β