Διαιτητικό «έγκλημα» στο Μεξικό! (vid)

Κώστας Ζάλιαρης

Απίστευτη κατάληξη στο παιχνίδι της Τολούκα με τη Μονάρκας, όταν ο ρέφερι σφύριξε τη λήξη της αναμέτρησης προτού ο Μπαριέντος σκοράρει στο «ριμπάουντ» της απόκρουσης του πέναλτι που ο ίδιος εκτέλεσε!

LA LIGA 200+ ειδικά στοιχήματα (21+)

Η Τολούκα ηττήθηκε με σκορ 1-0 στο «Nemesio Diez», το βράδυ της Κυριακής, χάρη σε γκολ που σημείωσε στο 58ο λεπτό ο Βαλδές.

Το παιχνίδι θα μείνει στην ιστορία για το ... διαιτητικό «έγκλημα» στο 11ο λεπτό των καθυστερήσεων!

Ο Μπαριέντος από την άσπρη βούλα βλέπει τον Σόσα ν' αποκρούει και ο ρέφερι βιαζόταν να σφυρίξει τη λήξη, προτού ο άσος των γηπεδούχων με το «ριμπάουντ» σκοράρει! Το γκολ του δεν μέτρησε ποτέ προς απόλυτη απογοήτευση και δικαιολογημένη οργή της Τολούκα για τον τρόπο με τον οποίο ο διαιτητής τελείωσε το ματς...