Ολυμπιακός: Φιλική 4άρα στην ομάδα Νέων

Ο Ολυμπιακός επικράτησε 4-0 της ομάδας Νέων στο φιλικό με την ομάδα Νέων στου Ρέντη.

Επιστροφή στοιχήματος* στον αγώνα Σλοβακία - Ουαλία και 200+ ειδικά στοιχήματα!(21+, *Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις)

Ο Μαρτίνς είχε την ευκαιρία να τσεκάρει παίκτες και από την ομάδα Νέων, στο φιλικό που δόθηκε στου Ρέντη το πρωινό της Πέμπτης (10/10).

Η ομάδα του έδειξε διάθεση, πετυχαίνοντας τέσσερα γκολ, τα τρία εκ των οποίων σημειώθηκαν στο πρώτο μέρος.

Ο Γκιλιέρμε με σουτ έξω από την περιοχή στο 15′ άνοιξε το σκορ, ενώ στο 21′ ύστερα από ωραία ατομική ενέργεια του Τοροσίδη, ο Μπρούνο με κοντινό πλασέ έκανε δύο τα τέρματα της ομάδος του. Ο Βραζιλιάνος δύο λεπτά αργότερα από… εκτελεστής έγινε δημιουργός για να βρει δίχτυα ο Σουντανί. Το τελικό 4-0 διαμόρφωσε στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου ο Ραντζέλοβιτς με σουτ από τα δεξιά της περιοχής.

Για την ομάδα Νέων προπονητής ήταν ο Δημήτρης Μαυρογενίδης (σ.σ. θυμίζουμε πως αναμένεται να ανακοινωθεί ο αντικαταστάτης του Πέρες.