TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • LALIGA SANTANDER
  • BUNDESLIGA
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • SUPER LEAGUE 2
  • SÜPER LIG
  • CLUB FRIENDLY
  • TENNIS
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

    vs

    ΜΠAΓΕΡΝ ΜΟΝAΧΟΥ -

  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚAΟΥΝΑΣ -

  • ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

  • ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

    vs

    ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΠΛΑΤΑΝΙAΣ -

    vs

    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -

  • ΣAΛΚΕ -

    vs

    ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

  • ΛΕΓΚΑΝΕΣ -

    vs

    ΧΕΤAΦΕ -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1

    vs

    ΑΕΚ 1

  • ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ -

    vs

    KIROLBET ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ -

  • ΖΕΝΙΤ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

  • ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ -

    vs

    ΛΥΩΝ-ΒΙΛΕΡΜΠAΝ -

  • ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

    vs

    ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ -

  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

    vs

    ΜΠAΓΕΡΝ ΜΟΝAΧΟΥ -

  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

    vs

    ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚAΟΥΝΑΣ -

  • ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ -

    vs

    ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής κι αυτή την Κυριακή σε όλους τους ομίλους. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου 0-1 
Κιλκισιακός-Πανσερραϊκός 0-5 
Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2 
Ηρακλής Ζυγού-Νέστος Χρυσούπολης 0-1 
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ορφέας Ξάνθης 6-0 
Δόξα Θεολόγου-Πανδραμαϊκός 1-3 

Ρεπό: Αετός Ορφανού

2ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α
Μακεδονικός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΣ Φλώρινα 2-1 
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Νίκη Αγκαθιάς 2-0 
Εδεσσαϊκός-Θερμαϊκός 3-1 
Αγροτικός Αστέρας-Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0 
Άρης Παλαιοχωρίου-Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Ποταμιάς 6-0 
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δίας Δίου 0-1 
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Σελλάνων 2-4 
ΑΕ Καρίτσας-ΓΣ Αλμυρού 0-0 
Διγενής Νεοχωρίου-Πιερικός 1-3 
Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας 3-1 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς 1-2 

4ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Φούφα 3-1 
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Λευκίμμης 2-2 
Θιναλιακός-ΑΕ Μεσολογγίου 3-0 
Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς 0-1 
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α 
Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΣ Πρέβεζα 2-1 

5ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Άγιοι Ανάργυροι ΑΝΑΒΟΛΗ
Άνω Μερά-Φωστήρας ΑΝΑΒΟΛΗ 
Ακράτητος-Πανθηραϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός-Ερμής Κορυδαλλού 1-1 
ΑΕ Μοσχάτου-Καλλιθέα 2-2 
Κερατσίνι-Ηλυσιακός 1-0 
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά 0-1 

6ος όμιλος

Ρόδος-Κόρινθος ’06 4-0 
Αιολικός-ΑΟ Υπάτου 2-3 
Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας 3-0 
Νέα Αρτάκη-ΑΕΚ Τρίπολης 4-0 
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Μαρκό 1-2 
Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός 1-0 

Ρεπό: Παλληνιακός

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-ΑΟ Τσιλιβή 3-1 
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-2 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παναργειακός 3-0 
Αστέρας Βλαχιώτη-Θύελλα Πατρών 2-1 
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανγυθεατικός 2-0 
Ναύπλιο 2017-Πανηλειακός 2-1 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Ερμιονίδα 0-0 

8ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Ρεθυμνιακός-Ατσαλένιος 0-1 
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0 
Πανακρωτηριακός-Άγιος Νικόλαος 2-0 
Πόρος-Ηρόδοτος 1-2 

Ρεπό: Επισκοπή

Best of internet