TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • ΡΙΖΕΣΠΟΡ -

    vs

    ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ -

  • ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ -

    vs

    ΓΚΕΖΤΕΠΕ -

  • ΓΑΛΑΤΑΣΑΡAΙ -

    vs

    ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ -

  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ -

    vs

    ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -

  • ΚΗΦΙΣΙA -

    vs

    ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Δράση είχαμε σε όλους τους ομίλους της Γ' Εθνικής κι αυτή την Κυριακή. Δείτε τα αποτελέσματα όλων των αγώνων.

1ος όμιλος

Κιλκισιακός-Δόξα Θεολόγου 3-1 
Κεραυνός Πέρνης-Πανδραμαϊκός 0-0 
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ηρακλής Ζυγού 1-0 
Αετός Ορφανού-Πανσερραϊκός 1-3 
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης 2-1 

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

2ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας 1-1 
Εδεσσαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 4-0 
Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-2 
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα 5-0 
Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς 0-3 α.α
Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης 0-5 

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων 0-0 
Δίας Δίου-ΓΣ Αλμυρού 1-2 
ΑΟ Ποταμιάς-Πιερικός 1-3 
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ηρακλής Λάρισας 1-1 
ΑΠΟ Αταλάντη-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0 
ΑΕ Καρίτσας-Θησέας Αγριάς 3-1 
Ατρόμητος Παλαμά-Διγενής Νεοχωρίου 1-2 

4ος όμιλος

Θιναλιακός-Αναγέννηση Άρτας 0-2 
Απόλλων Ευπαλίου-ΠΑΣ Πρέβεζα 3-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 1-2 
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου 2-1 
ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς 0-1 
Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-1 
ΑΟ Ανατολής-Αστέρας Ιτέας 4-2 

5ος όμιλος

Άνω Μερά-Άγιοι Ανάργυροι 1-0 
Θύελλα Καμαρίου-ΑΕ Μοσχάτου 0-2 
Ακράτητος-Κερατσίνι 1-1 
Εθνικός-Ηλυσιακός 4-0 
Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός 2-1 
Φωστήρας-Ερμής Κορυδαλλού 4-1 
Κηφισιά-Καλλιθέα 1-2 

6ος όμιλος

Ρόδος-Μαρκό 4-3 
Παλληνιακός-ΑΟ Υπάτου 1-1 
Κόρινθος ’06-Θύελλα Ραφήνας 0-1 
Παναρκαδικός-Αχαρναϊκός 2-1 
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Νέα Αρτάκη 1-1 
Αιολικός-Αήττητος Σπάτων (Δευτέρα 2/12-16:00)

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Παναργειακός 1-0 
ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών 3-1 
ΑΟ Τσιλιβή-Πανγυθεατικός 2-0 
ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός 1-0 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-3 
Αστέρας Βλαχιώτη-Ερμιονίδα 4-0 
Ναύπλιο 2017-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0 

8ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Πανακρωτηριακός-Ατσαλένιος 1-0 
Πόρος-Γιούχτας 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
Επισκοπή-Ρεθυμνιακός 6-0 
Ηρόδοτος-Άγιος Νικόλαος 1-1 

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Best of internet