TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY
  • TENNIS
  • CLUB FRIENDLY
  • ΡΙΖΕΣΠΟΡ -

    vs

    ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ -

  • ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ -

    vs

    ΓΚΕΖΤΕΠΕ -

  • ΓΑΛΑΤΑΣΑΡAΙ -

    vs

    ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ -

  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ -

    vs

    ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -

  • ΚΗΦΙΣΙA -

    vs

    ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ -

  • LIVE

    ΣAΝΤΕΡΣ ΣΤΟΡΜ 0

    vs

    ΜAΓΙΕΡΣ ΑΜΠΙ 0

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΜΠΕΛΙΝΤΑ ΒΟΛΚΟΚ 1

    vs

    ΡΟΝΤΙΟΝΟΒΑ ΑΡΙΝΑ 2

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Με τα παιχνίδια της 8ης και της 10ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού 0-0 
Δόξα Θεολόγου-Νέστος Χρυσούπολης 0-1 
Πανδραμαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 0-4 
Δόξα Κάτω Καμήλας-Πανσερραϊκός 1-2 
Ηρακλής Ζυγού-Άρης Αβάτου 2-2 
Κιλκισιακός-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-2 

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

2ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός 1-1 
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-3 α.α
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας Τρικάλων 0-3 
Θερμαϊκός-Μακεδονικός 0-0 
ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας 1-4 
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0 

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος

Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα 3-2 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός 0-5 
Θησεάς Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-0 
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων 0-0 
Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου 5-1 
ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Ποταμιάς 5-0 
ΑΠΟ Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-1 

4ος όμιλος

Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0 
ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς 0-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0 
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης 0-0 
Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα 1-2 
Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής 0-1 
Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-2 

5ος όμιλος

Ακράτητος-Άνω Μερά 0-0 
Άγιοι Ανάργυροι-Άγιος Ιερόθεος 1-1 
Κερατσίνι-Καλλιθέα 2-1 
Ηλυσιακός-Ερμής Κορυδαλλού 1-1 
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός 1-0 
ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας 2-1 
Εθνικός-Κηφισιά ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος όμιλος

Αιολικός-Ρόδος 1-0 
Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης 1-0
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-2 
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου 1-1 
Νέα Αρτάκη-Κόρινθος ’06 2-1 
Μαρκό-Παλληνιακός 2-1 

Ρεπό: Παναρκαδικός

7ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβή 2-0 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΟ Βάρδας 1-0 
Πανηλειακός-ΠΣ “Η Σπάρτη” 0-2 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Πανγυθεατικός 0-1 
Ερμιονίδα-Θύελλα Πατρών 7-0 
Ναύπλιο 2017-Παναργειακός 3-1 
Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1 

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 1-0 
Γιούχτας-Πανακρωτηριακός 2-0 
Ρεθυμνιακός-Πόρος 1-0 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Επισκοπή 0-2

Best of internet