TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CLUB FRIENDLY
  • EUROBASKET QUALIFIERS (WOMEN)
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Έβδομη αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Δείτε τα αποτελέσματα απ' όλους τους ομίλους.

1ος όμιλος

Άρης Αβάτου-Κιλκισιακός 2-0 
Αετός Ορφανού-Δόξα Θεολόγου 2-0
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός 0-2
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0 
Απόλλων Παραλιμνίου-Ηρακλής Ζυγού 1-0
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης 5-3 

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

2ος όμιλος – 9η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας 2-0 
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης 0-0 
Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας-Νίκη Αγκαθιάς 1-0 
Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα 2-1 
Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-0 

Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 
Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς 2-1 
Πιερικός-Ατρόμητος Παλαμά 2-0 
ΓΣ Αλμυρού-Διγενής Νεοχωρίου 1-1 
ΑΟ Σελλάνων-ΑΕ Καρίτσας 1-1 
Δίας Δίου-ΑΠΟ Αταλάντης 1-0 
ΑΟ Ποταμιάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1 

4ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας 3-1 
Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1 
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1 
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 2-1 
ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου 5-1 
ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός 0-4 
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Ανατολής 1-1 

5ος όμιλος

Κηφισιά-Άνω Μερά 1-0
Άγιος Ιερόθεος-Κερατσίνι 1-0 
Άγιοι Ανάργυροι-Ηλυσιακός 2-2 
Καλλιθέα-Θύελλα Καμαρίου 1-0 
Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Μοσχάτου 1-3 
Πανθηραϊκός-Εθνικός 0-0 
Φωστήρας-Ακράτητος 2-1 

6ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας-Νέα Αρτάκη 0-0 
ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός 0-0 
Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων 1-1 
Μαρκό-Αχαρναϊκός 2-1 
ΑΕΚ Τρίπολης-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-2 
Κόρινθος ’06-Αιολικός (Δευτέρα 4/11-15:00)

Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-1 
Πανηλειακός-Ερμιονίδα 2-3 
Πανγυθεατικός-Ναύπλιο 2017 0-3 
Θύελλα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-2 
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 0-1 
ΑΟ Διαβολιτσίου-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 
ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας 1-1 

8ος όμιλος

Επισκοπή-Γιούχτας 2-0 
Πανακρωτηριακός-Πόρος 5-0 
Άγιος Νικόλαος-Ατσαλένιος 3-1 
Ηρόδοτος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2 

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Best of internet