TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CLUB FRIENDLY
  • EUROBASKET QUALIFIERS (WOMEN)
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Με την 5η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής την Κυριακή. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός 0-2 
Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-0 
Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου 3-0 
Αετός Ορφανού-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-1 
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού 2-0 
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης 0-2 

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα 4-0 
Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 
ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών 2-0 
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας 0-2 
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός 1-0 
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0 

Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

3ος όμιλος

Ηρακλής Λάρισας-ΑΠΟ Αταλάντη 3-0 
Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0 
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Ποταμιάς 1-0 
ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου 1-0 
ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 0-0 
Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου 2-1 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας 1-1 

4ος όμιλος

Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός 0-0 
ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής 0-4 
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα 0-0 
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1 
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-0 
Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου 3-1 

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Φωστήρας 1-1 
Καλλιθέα-Άνω Μερά 3-2
Ερμής Κορυδαλλού-Κηφισιά 2-2 
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου 0-3 
Ηλυσιακός-ΑΕ Μοσχάτου 1-1 
Κερατσίνι-Εθνικός 1-1 
Άγιοι Ανάργυροι-Ακράτητος 2-0 

6ος όμιλος

ΑΕΚ Τρίπολης-Ρόδος 1-4 
Μαρκό-Αιολικός 1-0 
ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος ’06 2-1 
Παλληνιακός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-1 
Αχαρναϊκός-Νέα Αρτάκη 2-1 
Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός 0-2 

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Ναύπλιο 2017 1-0 
Ερμιονίδα-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 
Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 
Πανγυθεατικός-ΠΑΟ Βάρδας 2-3 
Θύελλα Πατρών-ΑΟ Τσιλιβή 2-4 
Παναργειακός-ΑΟ Διαβολίτσι 0-0 

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Ρεθυμνιακός 1-1 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Γιούχτας 0-1 
Άγιος Νικόλαος-Πανακρωτηριακός 2-1 
Ηρόδοτος-Πόρος 4-1 

Ρεπό: Επισκοπή

Best of internet