TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CLUB FRIENDLY
  • EUROBASKET QUALIFIERS (WOMEN)
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
  • CHAMPIONS LEAGUE
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής την Κυριακή με τα παιχνίδια της τρίτης αγωνιστικής. Δείτε τα αποτελέσματα σε όλους τους ομίλους.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης 1-1 
Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός 2-0 
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-2 
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός 0-1 
Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου 0-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος

ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3 
ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0 
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας 0-1 
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός 0-1 
Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-3 α.α
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 3-3
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-1 

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος

ΑΣ Μετεώρα-ΑΕ Καρίτσας 1-0 
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη 2-2 
Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-0 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου 5-1 
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς 3-0 
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 0-2 
Πιερικός-Αλμυρός 0-0 

4ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Ευπαλίου 0-0 
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός 2-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής 3-0 
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης 3-0 
ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα 0-1 
Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0 
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς 1-0 

5ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός 2-0 
ΑΕ Μοσχάτου-Ακράτητος 1-1
Θύελλα Καμαρίου-Άνω Μερά 2-1
Ηλυσιακός-Κηφισιά 0-3 
Κερατσίνι-Φωστήρας 0-1 
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός 1-1 
Καλλιθέα-Ερμής Κορυδαλλού 4-0 

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Παναρκαδικός 1-1
Νέα Αρτάκη-Αιολικός 0-0 
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Ρόδος 0-2 
Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος ’06 1-1 
Μαρκό-ΑΟ Υπάτου 0-0 
ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας 0-2 

Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Ερμιονίδα-ΑΟ Τσιλιβή 3-2 
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Διαβολίτσιου 2-1 
Πανηλειακός-Παναργειακός 0-0 
Πανγυθεατικός-Θύελλα Πατρών 1-0 
ΠΣ “Η Σπάρτη”-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0 
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 
Ναύπλιο 2017-ΠΑΟ Βάρδας 1-0 

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Πανακρωτηριακός 1-0 
Γιούχτας-Πόρος 1-1 
Ρεθυμνιακός-Επισκοπή 0-2 
Άγιος Νικόλαος-Ηρόδοτος 0-2 

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Best of internet