TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE
  • NBA
  • CLUB FRIENDLY
  • EUROBASKET QUALIFIERS (WOMEN)
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
  • CHAMPIONS LEAGUE
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Δεύτερη αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Δείτε όλα τα αποτελέσματα απ' όλους τους ομίλους.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Κιλκισιακός-Αετός Ορφανού 0-5 
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης 1-2 
Άρης Αβάτου-Δόξα Κάτω Καμήλας 4-1 
Πανσερραϊκός-Πανδραμαϊκός 1-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Θεολόγου 4-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης 4-1 

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού Ξάνθης

2ος όμιλος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα 5-0 
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0 
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς 0-0 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Θερμαϊκός Θέρμης 0-4 
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0 
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών 0-0 

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3ος όμιλος

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΣ Μετέωρα 2-0 
Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΕ Καρίτσας 1-3 
ΑΟ Ποταμιάς-Διγενής Νεοχωρίου 1-1 
Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά 2-1 
ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς 2-2 
ΓΣ Αλμυρού-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0 
Πιερικός-Ηρακλής Λάρισας 4-0 

4ος όμιλος

Θιναλιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0 
ΑΟ Ανατολής-Απόλλων Ευπαλίου 2-4 
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-3 
ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-0 
ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-1 
Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας 1-1 
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας 1-0 

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός 1-0 
Ερμής Κορυδαλλού-Κερατσίνι 0-1 
Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι 2-0 
Ακράτητος-Άγιος Ιερόθεος 1-2 
Άνω Μερά-Εθνικός 0-0 
Κηφισιά-ΑΕ Μοσχάτου 0-1 
Φωστήρας-Θύελλα Καμαρίου 1-1 

6ος όμιλος

Ρόδος-Παναρκαδικός 2-0 
Κόρινθος ’06-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 2-0 
ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός 1-0 
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων 1-2 
ΑΕΚ Τρίπολης-Μαρκό 0-2 
Αιολικός-Παλληνιακός (Τετάρτη 9/10-12:00)

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

7ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΣ “Η Σπάρτη” 0-0 
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 
ΑΟ Τσιλιβή-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-1 
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ναύπλιο 2017 2-3 
Παναργειακός-Ερμιονίδα 0-1 
Θύελλα Πατρών-ΑΠΣ Ζάκυνθου 4-0 
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός 0-1 

8ος όμιλος

Επισκοπή-Πανακρωτηριακός 2-2 
Πόρος-Ατσαλένιος 1-0 
Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-1 
Ηρόδοτος-Ρεθυμνιακός 1-0 

Ρεπό: Γιούχτας

Best of internet