TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • UEFA CHAMPIONS LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • FA CUP
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • ΣAΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ -

    vs

    ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ -

  • ΝAΠΟΛΙ -

    vs

    ΓΚΕΝΚ -

  • ΑΓΙΑΞ -

    vs

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

  • ΤΣΕΛΣΙ -

    vs

    OSC LILLE -

  • INTER -

    vs

    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ -

  • ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ -

    vs

    SLAVIA PRAHA -

  • ΛΥΩΝ -

    vs

    ΛΕΙΨΙΑ -

  • ΜΠΕΝΦΙΚΑ -

    vs

    ΖΕΝΙΤ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -

  • ΟΡΤΕΖ -

    vs

    ΑΕΚ -

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 0

    vs

    ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 1

  • ΙΠΣΟΥΙΤΣ -

    vs

    ΚΟΒΕΝΤΡΙ -

  • ΚΡΟΥ ΑΛΕΞAΝΤΡΑ -

    vs

    ΙΣΤΛΙΧ -

  • ΚΑΡΛAΙΛ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΡΟΒΕΡΣ -

  • ΧAΡΤΛΠΟΥΛ -

    vs

    ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής στους 8 ομίλους χωρίς να έχουμε κάποια έκπληξη. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2 
ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-2 
Πανσερραϊκός-Ορφέας Ξάνθης 1-0 
Αλέξανδρος Κιλκίς-Ασπίδα Ξάνθης 3-0 
Άρης Αβάτου-ΠΑΟΚ Κοσμίου 4-2 
Αετός Ορφανού-Καβάλα 1-2 
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Κεραυνός Πέρνης 0-3 

2ος όμιλος

Εδεσσαϊκός-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1 
Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Γιαννιτσά 1-0 
Μελιτέας Μελίτης-Νίκη Αγκαθιάς 1-1 
Ολυμπιακός Κυμίνων-Μακεδονικός 1-3 
Βέροια-Ερμής Αμυνταίου 3-0 
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Τρίγλιας 1-2 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αλμωπός Αριδαίας 0-3 

3ος όμιλος

Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα 2-1 
Ναυπακτιακός Αστέρας-Θρίαμβος Σερβιανών 1-0 
Μακεδονικός Σιάτιστας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-2 
Γρεβενά Αερατά-Κρόνος Αργυράδων 0-3 
ΑΟ Φλωριάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-3 α.α
ΑΕ Λευκίμμης-Θεσπρωτός 1-3 

Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

4ος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 3-1 
ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός 2-2 
Αστέρας Ιτέας-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς 1-1 
Απόλλων Μακρυχωρίου-Φωκικός 3-4 
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Στυλίδας 6-0 
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου 2-4 

5ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας-Ατρόμητος Πειραιά 3-1 
Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1 
ΑΟ Παλαιόχωρας-Προοδευτική 1-1 
ΑΟ Επισκοπής-Γιούχτας 1-1 
Εθνικός-Κερατσίνι 3-0 
Αμπελακιακός-ΑΕ Νέαπολης 2-0 

Ρεπό:  Ιωνικός

6ος όμιλος

Φοίβος Κρεμαστής-Διαγόρας Ρόδου 1-2 
Πανηλειακός-Αστέρας Αμαλιάδας 5-1 
Θύελλα Ραφήνας-ΠΑΟ Βάρδας 2-1 
Πανμοβριακός-Παλληνιακός 0-1 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παναιγιάλειος 3-1 
Αχαρναϊκός-Ιάλυσος 0-0 

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

7ος όμιλος – 19η αγωνιστική

Χαραυγιακός-Πανθηραϊκός 1-2 
Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος 0-0 
Χαλκίδα-Άγιοι Ανάργυροι 0-1 
Αιγάλεω-Κόρινθος 3-2 
Αιολικός-Απόλλων Ερέτριας 4-0 
Θύελλα Καμαρίου-Καλλιθέα 0-0 

8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Κατασταρίου 1-1
Πάμισος-Παναρκαδικός 0-0 
Μανδραϊκός-Ένωση Λέρνας 0-1 
Παναργειακός-Ερμιονίδα 1-0 
ΑΟ Υπάτου-Ασπρόπυργος  0-1 
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Πελλάνας 0-2 
Αμβρυσσέας Διστόμου-Καλαμάτα 0-1 

Best of internet