TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • SUPER LEAGUE 1
  • PREMIER LEAGUE
  • LALIGA SANTANDER
  • SERIE A
  • BUNDESLIGA
  • EKO BASKET LEAGUE
  • NBA
  • LIGUE 1
  • SUPER LEAGUE 2
  • FOOTBALL LEAGUE
  • SÜPER LIG
  • LIGA ENDESA
  • LEGA A
  • BASKETBOL SUPER LIGI
  • A1 VOLLEY
  • TENNIS
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ -

    vs

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -

  • ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ -

    vs

    ΠΑΟΚ -

  • ΑΕ ΛAΡΙΣΑΣ -

    vs

    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -

  • ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ -

    vs

    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -

  • ΜAΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΕΒΕΡΤΟΝ -

  • ΓΟΥΛΒΣ -

    vs

    ΤΟΤΕΝΑΜ -

  • ΑΡΣΕΝΑΛ -

    vs

    ΜAΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ -

  • ΒΑΛΕΝΘΙΑ -

    vs

    ΡΕAΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ -

  • ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ -

    vs

    INTER -

  • ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ -

    vs

    ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

  • ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ -

    vs

    ΓΚΛAΝΤΜΠΑΧ -

  • ΣAΛΚΕ -

    vs

    ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ -

  • ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ -

    vs

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ -

  • ΑΕ ΚΑΤΑΙΣΚAΚΗΣ -

    vs

    ΠΛΑΤΑΝΙAΣ -

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΛAΡΙΣΑΣ -

    vs

    ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ -

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ -

    vs

    ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της Γ' Εθνικής

Ο Ολυμπιακός Βόλου πήρε το ντέρμπι με τη Νίκη 2-0, ενώ ο Ατσαλένιος διέλυσε με 3-0 τον Εθνική στα πιο σημαντικά αποτελέσματα της Κυριακής στη Γ' Εθνικής. Νίκησε το Αιγάλεω. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Αλέξανδρος Κιλκίς  2-0
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου  2-1
ΑΕ Καλαμπακίου – Αετός Ορφανού  3-0
Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης  1-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου  1-0
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα  1-2
Ασπίδα Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου  0-2

Βαθμολογία

1 Νέστος Χρυσούπολης 49
2 Καβάλα 45
3 Απόλλων Παραλιμνίου 33
4 Πανσερραϊκός 32
5 Αετός Ορφανού 32
6 Άρης Αβάτου 28
7 Ορφέας Ξάνθης 28
8 Κεραυνός Πέρνης 27
9 Αλέξανδρος Κιλκίς 26
10 ΑΕ Καλαμπακίου 22
11 Εθνικός Αλεξ/πολης 15
12 ΠΑΟΚ Κοσμίου 13
13 Εθνικός Σιδηροκάστρου 10
14 Ασπίδα Ξάνθης 10

Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν με επιστροφή στοιχήματος*, ενισχυμένες αποδόσεις και live alerts. (21+) * Ισχύουν Οροι και Προϋποθέσεις.

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων  2-0
Μελιτέας Μελίτης – Βέροια  0-4
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου  2-2
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας  1-0
ΑΣ Γιαννιτσά – ΑΠΕ Λαγκαδά  3-0
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Τριγλίας  3-0
Μακεδονικός – Ερμής Αμυνταίου  1-1

Βαθμολογία

1 Βέροια 42
2 Άρης Παλαιοχωρίου 40
3 Νίκη Αγκαθιάς 39
4 ΠΟ Τριγλίας 34
5 Εδεσσαϊκός 33
6 Αγροτικός Αστέρας 29
7 Αλμωπός Αριδαίας 28
8 ΑΣ Γιαννιτσά 26
9 Μακεδονικός 25
10 Ολυμπιακός Κυμίνων 17
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 16
12 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
13 Ερμής Αμυνταίου 12
14 Μελιτέας Μελίτης 5

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – Γρεβενά Αεράτα  6-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Αχέρων Καναλακίου  1-2
Ναυπακτιακός – ΑΟ Φλωριάδας  3-0 α.α.
Σούλι Παραμυθιάς – Θεσπρωτός  0-0
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Λευκίμμης  2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Τηλυκράτης  1-2
Ρεπό : Κρόνος Αργυράδων

Βαθμολογία

1 Μακεδονικός Φούφα 37
2 Κρόνος Αργυράδων 33
3 ΑΕ Λευκίμμης 32
4 Ναυπακτιακός 32
5 Αχέρων Καναλακίου 31
6 Σούλι Παραμυθιάς 30
7 Θεσπρωτός 29
8 Τηλυκράτης 27
9 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 23
10 Θρίαμβος Σερβιανών 22
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 13
12 Γρεβενά Αεράτα 5
13 ΑΟ Φλωριάδας -7

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-2
Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Μακρυχωρίου  2-0
ΑΣ Μετέωρα – ΓΣ Αλμυρού  0-3
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου  2-0
Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Στυλίδας  0-3 α.α.
Θησέας Αγριάς – Φωκικός  3-1

Βαθμολογία

1 Ολυμπιακός Βόλου 50
2 Νίκη Βόλου 50
3 Αστέρας Ιτέας 34
4 ΑΣ Μετέωρα 33
5 Θησέας Αγριάς 29
6 ΓΣ Αλμυρού 26
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης 26
8 ΑΟ Σελλάνων 25
9 Πιερικός 23
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 21
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 20
12 ΑΟ Στυλίδας 20
13 Φωκικός 13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας -5

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Επισκοπής  1-3
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ιωνικός  0-0
Ατσαλένιος – Εθνικός  3-0
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης  4-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αμπελακιακός  2-1
Προοδευτική – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-2
Ρεπό : Γιούχτας

Βαθμολογία

1 ΟΦ Ιεράπετρας 35
2 Εθνικός 34
3 Γιούχτας 33
4 Ιωνικός 33
5 ΑΟ Επισκοπής 28
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 27
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 23
8 Ατσαλένιος 21
9 Προοδευτική 20
10 Αμπελακιακός 18
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 16
12 Ατρόμητος Πειραιά 9
13 ΑΕ Νεάπολης 9

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Πανμοβριακός  3-0
Θύελλα Ραφήνας – Νίκη Τραγανού  0-0
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων  0-1
Φοίβος Κρεμαστής – Ιάλυσος  0-2
Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαρναϊκός  0-4
ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος  2-1
Ρεπό: Παλληνιακός

Βαθμολογία

1 Ιάλυσος 47
2 Διαγόρας Ρόδου 41
3 ΠΑΟ Βάρδας 33
4 Παλληνιακός 26
5 Θύελλα Ραφήνας 26
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 24
7 Πανηλειακός 24
8 Αχαρναϊκός 20
9 Νίκη Τραγανού 19
10 Πανμοβριακός 16
11 Παναιγιάλειος 15
12 Φοίβος Κρεμαστής 12
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (17η αγωνιστική)

Χαραυγιακός – Άγιοι Ανάργυροι  1-0
Άγιος Ιερόθεος – ΠΑΣ Κόρινθος  3-0
Πανθηραϊκός – Απόλλων Ερέτριας  1-0
Ηλυσιακός – Καλλιθέα  2-1
ΑΟ Χαλκίς – Θύελλα Καμαρίου  1-1
Αιγάλεω – Αιολικός  1-0

Βαθμολογία

1 Αιγάλεω 44
2 Ηλυσιακός 33
3 Αιολικός 28
4 Πανθηραϊκός 26
5 Άγιοι Ανάργυροι 24
6 Άγιος Ιερόθεος 23
7 Θύελλα Καμαρίου 21
8 Χαραυγιακός 20
9 ΑΟ Χαλκίς 16
10 Κόρινθος 16
11 Καλλιθέα 16
12 Απόλλων Ερέτριας 6

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Αμβρυσσέας Διστόμου  2-1
ΑΟ Εικοσιμίας – Αστέρας Βλαχιώτη  0-0
ΑΟ Υπάτου – Πάμισος  3-0
Παναργειακός – Ένωση Λέρνας  1-0
Ασπρόπυργος – Μανδραϊκός  4-0
ΑΕ Πελλάνας – Παναρκαδικός  1-0
Καλαμάτα – ΑΟ Κατασταρίου  0-0

Βαθμολογία

1 Καλαμάτα 49
2 Ασπρόπυργος 45
3 Παναργειακός 39
4 ΑΕ Ερμιονίδας 33
5 ΑΟ Κατασταρίου 30
6 ΑΕ Πελλάνας 29
7 ΑΟ Υπάτου 29
8 Παναρκαδικός 25
9 Αστέρας Βλαχιώτη 24
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 23
11 Μανδραϊκός 21
12 Ένωση Λέρνας 15
13 Πάμισος Μεσσήνης 7
14 ΑΟ Εικοσιμίας 2

Best of internet