TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • UEFA CHAMPIONS LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • FA CUP
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • ΙΠΣΟΥΙΤΣ -

    vs

    ΚΟΒΕΝΤΡΙ -

  • ΚΡΟΥ ΑΛΕΞAΝΤΡΑ -

    vs

    ΙΣΤΛΙΧ -

  • ΚΑΡΛAΙΛ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΡΟΒΕΡΣ -

  • ΧAΡΤΛΠΟΥΛ -

    vs

    ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Η Θύελλα Καμαρίου πήρε το ντέρμπι της Σαντορίνης με γκολ του Μαντούση στο 90' απέναντι στον Πανθηραϊκό, ενώ η Επισκοπή πέρασε από την έδρα του Εθνική με 0-1, ακάθεκτο το Αιγάλεω 1-0 την Χαλκίδα. Δείτε όλα τα αποτελέσματα απ' όλους τους ομίλους της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0 
Κεραυνός Πέρνης-Πανσερραϊκός 1-0 
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΕ Καλαμπακίου 0-1 
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0 
ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3 
Ασπίδα Ξάνθης-Ορφέας Ξάνθης 0-2 
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 

2ος όμιλος

Βέροια-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0 
Άρης Παλαιοχωρίου-Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 
Αλμωπός Αριδαίας-Μελιτέας Μελίτης 3-0 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας 0-2 
ΠΟ Τρίγλιας-Εδεσσαϊκός 1-0 
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Γιαννιτσά 1-1 
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς 2-3 

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Σούλι Παραμυθιάς 0-1 
Κρόνος Αργυράδων-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Φούφα 1-1 
ΑΟ Φλωριάδας-Γρεβενά Αεράτα 0-3 α.α
Θεσπρωτός-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0 

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-0 
ΓΣ Αλμυρού-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 
Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0 
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΣ Μετέωρα 3-3 
ΑΟ Στυλίδας-Ολυμπιακός Βολου 0-2 
Φωκικός-Πιερικός 2-3 
Θησέας Αγριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α

5ος όμιλος

Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά 5-0 
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής 0-1 
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3 
Αμπελακιακός-Ατσαλένιος 0-0 
Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1 
Γιούχτας-Προοδευτική 2-0 

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού-Διαγόρας 1-2 
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας 2-0 
Αχαρναϊκός-Πανηλειακός 0-0 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός 3-0 
Παλληνιακός-ΠΑΟ Βάρδας 0-1 
Παναιγιάλειος-Φοίβος Κρεμαστής (Δευτέρα 11/2-15:00)

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Κόρινθος-Χαραυγιακός 0-1 
Απόλλων Ερέτριας-Άγιοι Ανάργυροι 2-5 
Καλλιθέα-Άγιος Ιερόθεος 2-0 
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός 1-0
Αιολικός-Ηλυσιακός 2-1 
Αιγάλεω-Χάλκιδα 1-0 

8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Εικοσιμίας 5-0 
Μανδραϊκός-ΑΟ Υπάτου 0-0 
Παναρκαδικός-Παναργειακός 2-1 
ΑΟ Κατασταρίου-Ασπρόπυργος 2-2 
Καλαμάτα-ΑΕ Πελλάνας 3-1 
Αστέρας Βλαχιώτη-Ερμιονίδα 1-0 
Πάμισος-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-2 

Best of internet