TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • UEFA CHAMPIONS LEAGUE
  • NBA
  • 7DAYS EUROCUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • FA CUP
  • CEV CUP
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • TENNIS
  • CHALLENGE CUP
  • ΙΠΣΟΥΙΤΣ -

    vs

    ΚΟΒΕΝΤΡΙ -

  • ΚΡΟΥ ΑΛΕΞAΝΤΡΑ -

    vs

    ΙΣΤΛΙΧ -

  • ΚΑΡΛAΙΛ ΓΙΟΥΝAΙΤΕΝΤ -

    vs

    ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΡΟΒΕΡΣ -

  • ΧAΡΤΛΠΟΥΛ -

    vs

    ΕΞΕΤΕΡ ΣΙΤΙ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής συνεχίστηκε την Κυριακή, με το Αιγάλεω να μην περνά από την Σαντορίνη μένοντας στο 0-0 με τον Πανθηραϊκό. Νίκη για Πανσερραϊκό κόντρα στην Καβάλα. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 2-1 
Άρης Αβάτου-Κεραυνός Πέρνης 2-0 
Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0 
Πανσερραϊκός-Καβάλα 1-0 
ΑΕ Καλαμπακίου-ΠΑΟ Κοσμίου 0-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Ασπίδα Ξάνθης 4-0 
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης 0-0 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Άρης Παλαιοχωρίου 1-4 
Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας 1-0 
Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0
Μελιτέας Μελίτης-ΠΟ Τρίγλιας
Αγροτικός Αστέρας-Ερμής Αμυνταίου 2-2 
Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 2-1 
ΑΣ Γιαννιτσά-Νίκη Αγκαθιάς 0-0 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός 0-0 
Γρεβενά Αερατά-ΑΕ Λευκίμμης 0-4 
Μακεδονικός Σιάτιστας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0 
Σούλι Παραμυθιάς-Κρόνος Αργυράδων 0-1 
Θρίαμβος Σερβιανών-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρού 1-0 
Απόλλων Μακρυχωρίου-Νίκη Βόλου 0-2 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Στυλίδας 2-0 
ΑΣ Μετέωρα-Φωκικός 0-0 
Ολυμπιακός Βόλου-Θησέας Αγρίας 2-0
Πιερικός-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός 0-1 
Ιωνικός-ΑΕ Νέαπολης 5-0 
ΑΟ Επίσκοπης-Αμπελακιακός 1-1 
ΑΟ Παλαιόχωρας-Κερατσίνι 1-1 
ΟΦ Ιεράπετρας-Γιούχτας 0-1 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Προοδευτική 1-1 

Ρεπό: Ατσαλένιος

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού-Ιάλυσος 0-2 
Φοίβος Κρεμαστής-Παλληνιακός 0-1
Διαγόρας-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 
Πανμοβριακός-Αχαρναϊκός 1-1
Θύελλα Ραφήνας-Παναιγιάλειος 4-0 
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας 0-4 

Ρεπό: Πανηλειακός

7ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Πανθηραϊκός-Αιγάλεω 0-0 
Χαλκίδα-Ηλυσιακός  0-1 
Χαραυγιακός-Απόλλων Ερέτριας 1-1 
Κόρινθος-Καλλιθέα 3-3 
Άγιοι Ανάργυροι-Θύελλα Καμαρίου 1-1 
Άγιος Ιερόθεος-Αιολικός 2-1 

8ος όμιλος

ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Κατασταρίου 2-0
Παναργειακός-Καλαμάτα 0-1 
Ασπρόπυργος-ΑΕ Πελλάνας 1-0 
Ερμιονίδα-Πάμισος 4-0 
Αστέρας Βλαχιώτη-Ένωση Λέρνας 1-0 
Αμβρυσσέας Διστόμου-Μανδραϊκός 3-0
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναρκαδικός 0-1 

Best of internet