Τα αποτελέσματα της... λειψής Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της... λειψής Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της... λειψής Γ' Εθνικής

Δράση στους πέντε από τους οχτώ ομίλους της Γ' Εθνικής είχαμε την Κυριακή, καθώς τα παιχνίδια του πρώτου, δεύτερου και τέταρτου ομίλου αναβλήθηκαν λόγω κακοκαιρίας. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Αβάτου – ΑΕ Καλαμπακίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Τρίγλιας – Μακεδονικός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου ΑΝΑΒΟΛΗ

3ος όμιλος
Τηλυκράτης – Κρόνος Αργυράδων 0-1 (90' )
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-1 (30' Κάντας / 39' Νικολόπουλος)
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών 3-2 (62' Μπίκας, 64' Γκόλιας, 72' Φούντζουλας / 55' Μπλέτσας, 80' Τσιαφίτσας πεν)
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός 2-1 (5' Φέτσης πεν, 30' Φράγκος / 10' Νικολακόπουλος)
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς 0-3 α.α.
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα ΑΝΑΒΟΛΗ

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Βόλου – Πιερικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Μακρυχωρίου – Μετέωρα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ

5ος όμιλος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας 0-0
Αμπελακιακός – Προοδευτική 1-1 (45+ / 27' )
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0
Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας 1-1 (76' Τσιλιγκίρης / 36' Χίσι)
Ιωνικός – Ατσαλένιος 1-0 (11' Καλλέργης)
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής 1-4 (84' Πάγκαλος / 19' Τζόρνταν, 26' Σουμπασάκης, 87' Ρικαρντίνιο, 90+ Κατσικοκέρης)

6ος όμιλος
TΕΛΙΚΟ Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας 6-0 (4'-13' Βελλίνης, 8'-73' Δελαπόρτας, 22' Τσούπρος, 39' Περογαμβράκης)
ΤΕΛΙΚΟ Παναιγιάλειος – Παλληνιακός 2-2 (19' Φουρτάδο πεν, 45+ Τζανουλίνος / 38' Σάμιος, 66' Δημητρίου)
ΤΕΛΙΚΟ Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας 0-1 (28' Νικολόπουλος Θ.)
ΤΕΛΙΚΟ Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός 1-3 (77' Σκοζάι / 42' Αρβανίτης, 82' Μπαρμπαρούσης, 90+ Τσίγκρηλας)
ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Ραφήνας – Πανομβριακός 2-0 (89'-90+ Μαραθιανός)
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος Κρεμαστής (Τετάρτη 9/1)

7ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός - ΠΑΣ Κόρινθος 1-0 (71' Γκίκα)
Αιολικός - Χαραυγιακός 1-0 (66' Τσομπανέλης)
Αιγάλεω - Θύελλα Καμαρίου 2-0 (13' Βέρμπης, 73' Γουνδουλάκης πεν)
ΑΟ Χαλκίς - Καλλιθέα 1-0 (30' Ντάμπος πεν)
Ηλυσιακός - Απόλλων Ερέτριας 4-1 (33' Μέξης, 45+-73' Τσίτσαρης, 62' Μάλτσι / 13' Μώρος)
Άγιος Ιερόθεος - Άγιοι Ανάργυροι 2-2 (18' Νικολέτος πεν, 90+ Αποστόλου / 31' Νταουντάι, 67' Θεοδωράκης)

8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Κατασταρίου 1-3 (36' Τριμπόνιας / 14' Μεζίνι, 59' Μαρούδας, 67' Κάρδαρης)
ΑΟ Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-5 (14' πεν-41'-75' Σένκα, 23'-86' Δήμου)
Παναρκαδικός – Καλαμάτα 0-1 (82' Μάρκοβιτς)
Μανδραϊκός – ΑΕ Πελλάνας 1-3 (27' Κούστας / 56' Παναγιωτίδης, 57' Κοτσωβός, 83' Ντιατά)
Ένωση Λέρνας – Ασπρόπυργος 1-2 (32' Κορωνίδης / 27' Καραλής, 74' Δουκάκης)
Πάμισος – Παναργειακός 0-4 (38' Μπουντόπουλος πεν, 46' Παναγιώτου, 69'-75' Συρεγγέλας)
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Υπάτου 0-3 (20' Ντελέκος, 66' Δέδες, 75' Σπηλιώτης)

Best of internet