Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Δείτε εδώ όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στα παιχνίδια της δέκατης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής. 

Αναλυτικά:

1ος όμιλος 
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης 0-0 
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα 0-2 
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 3-2 
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης 3-1 
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0 
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0 

2ος όμιλος 
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0 
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 0-1 
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας 0-1 
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 2-1 
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0 
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου 1-2 
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1 

3ος όμιλος 
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα 2-1 
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων 2-2 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 2-0 
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1 
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας 2-2 
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός 0-3 α.α. (Έλλειψη γιατρού) 
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας 

4ος όμιλος 
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός 4-1 
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0 
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων 0-0 
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς 3-1 
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας 1-1 
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου 1-2 

5ος όμιλος 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά 1-1 
Ατσαλένιος – Γιούχτας 0-0 
Ιωνικός – Αμπελακιακός 0-0 
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική 2-0 
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι 3-1 
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης 3-1 
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας 

6ος όμιλος 
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου 0-2 
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Ιάλυσος 0-0 
Πανηλειακός – Παλληνιακός 2-0 
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός 1-0 
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος 1-1 
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας (Τετάρτη 5/12 – 15:00) 

7ος όμιλος -9η αγωνιστική 
Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1 
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός 0-0 
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 3-2 
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός 1-1 
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι 0-1 
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας 4-0 

8ος όμιλος 
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου 0-1 
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός 2-4 
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0 
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα 0-1 
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός 2-0 
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας 0-2 
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας 0-0

Best of internet