TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • NBA
  • GREEK CUP
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • 7DAYS EUROCUP
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Με νίκες συνέχισαν στη Γ' Εθνική, Αιγάλεω, Εθνικός, Καλαμάτα, Ιάλυσος, Νίκη Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου, Καβάλα. Δείτε όλα τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-1 
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός 1-0 
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου 0-2 
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-1 
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου 1-0 
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3 
Καβάλα – Αετός Ορφανού 1-0 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός 0-4 
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης 1-1 
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια 0-4 
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0 
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας 1-1 
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1 
ΠΟ Τρίγλιας – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφας – Σούλι Παραμυθιάς 3-1 
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-1 
Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας 1-0 
Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0 
Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα 4-1 
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης 1-1 

Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 2-3 
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας 1-4 
Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου 0-0 
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0 
Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα 1-1 
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1 
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού 0-1 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας 0-2 
Προοδευτική – Παλαιόχωρα 0-1 
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός 0-2 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος 1-1 
Γιούχτας – Επισκοπή 0-0 
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός 0-1 

Ρεπό: Ιωνικός

6ος όμιλος

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός 2-1 
Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής 5-0 
ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας 0-0 
Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνεϊκων 1-1 
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός 0-1 
Παλληνιακός – Πανμοβριακός 4-1 

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

7ος όμιλος – 8η Αγωνιστική

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός 1-0 
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου 0-0 
Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς 1-1 
Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός 0-0 
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός 1-2 
ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω 1-3 

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Εικοσιμίας 4-0 
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός 0-2 
ΑΟ Κατασταρίου – Αστέρας Βλαχιώτη 3-1 
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Μανδραϊκός 0-0 
Ασπρόπυργος – ΑΟ Υπάτου 1-0 
Καλαμάτα – Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0 
Παναρκαδικός – Πάμισος 4-1 

Best of internet