Τα αποτελέσματα της... λειψής λόγω καιρού, Γ΄εθνικής!

Τα αποτελέσματα της... λειψής λόγω καιρού, Γ΄εθνικής!

Τα αποτελέσματα της... λειψής λόγω καιρού, Γ΄εθνικής!

Με τον κακό καιρό να είναι ανασταλτικός παράγοντας για την διεξαγωγή 9 αγώνων, συνεχίστηκε η δράση στην Γ΄εθνική. Δείτε τα αποτελέσματα στους 8 ομίλους. 

1ος όμιλος
 
ΑΕ Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1 
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης 3-1 
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα 0-6 
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0 
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0 
 
2ος όμιλος
 
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 
Ολυμπιακός Κυμίνων – Γιαννιτσά 1-0 
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 2-0 
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τρίγλιας 0-0 
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός αναβολή 
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου 2-0 
 
3ος όμιλος
 
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα 1-1 
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών αναβολή 
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων 0-0 
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς αναβολή 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας αναβολή 
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης Λευκάδας αναβολή 
Ρεπό: Θεσπρωτός 
 
4ος όμιλος
 
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 4-2 
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 1-2 
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς αναβολή 
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας 5-1 
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2 
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0 
Νίκη Βόλου – Φωκικός 5-0 
 
5ος όμιλος 
 
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά 1-1 
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2 
Εθνικός – Γιούχτας 3-1 
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας 0-4 
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1 
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης 
 
6ος όμιλος
 
Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής 4-1 
Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου 0-2 
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας 1-0 
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Παλληνιακός 2-2 
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας 2-1 
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος 3-0 
Ρεπό: Ιάλυσος 
 
7ος όμιλος
 
7η Αγωνιστική 
Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου 4-2 
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0 
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-0 
Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος 2-0 
Αιγάλεω – Καλλιθέα 1-0 
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας 4-1 
 
8ος όμιλος
 
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Κατασταρίου αναβολή 
ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0 
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ασπρόπυργος 0-0 
Πάμισος – Καλαμάτα 0-2
Μανδραϊκός – Παναρκαδικός 3-3 
ΑΟ Εικοσιμίας – Παναργειακός αναβολή 
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Πελλάνας (17:30)

Best of internet