TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • NBA
  • CHAMPIONS LEAGUE
  • GREEK CUP
  • EURO CHAMP. QUALIFICATION
  • 7DAYS EUROCUP
  • ΕΛΛAΔΑ -

    vs

    ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ -

  • LIVE

    GAZIANTEP 54

    vs

    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 59

  • LIVE

    ΠΑΟΚ 60

    vs

    BESIKTAS 61

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KING 81

    vs

    ΗΡΑΚΛΗΣ 70

  • ΤΕΛΙΚΟ

    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 3

    vs

    ΑΡΜΕΝΙΑ 0

  • ΙΣΡΑΗΛ -

    vs

    ΛΕΤΟΝΙΑ -

  • ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ -

    vs

    ΙΤΑΛΙΑ -

  • ΡΟΥΜΑΝΙΑ -

    vs

    ΝΟΡΒΗΓΙΑ -

  • ΣΟΥΗΔΙΑ -

    vs

    ΙΣΠΑΝΙΑ -

  • ΕΛΒΕΤΙΑ -

    vs

    ΙΡΛΑΝΔΙΑ -

ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής χωρίς εκπλήξεις. Δείτε όλα τα αποτελέσματα.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός 1-0 
ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 2-0 
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αετός Ορφανού 0-3 
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 0-0 
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0 
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα 0-3 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης 5-1 
Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-1 
Εδεσσαϊκος-Βέροια 0-1 
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου 2-3 
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας 1-1 
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας 0-2 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0 
Ναυπακτιακός Αστέρας-Γρεβενά Αεράτα 4-0 
Σούλι Παραμυθιάς-Αχέρων Καναλακίου 2-1 
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Θεσπρωτός 1-1 
Κρόνος Αργυράδων-ΑΕ Λευκίμμης 0-2 

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας 1-1 
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου 5-0 
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός 0-1 
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου 1-6 
Θησέας Αγριάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0 
Φωκικός-ΑΟ Στυλίδας 0-2 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-4 
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή 1-1 
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός 1-1 
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός 1-0 
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης 1-0 
Γιούχτας-Αμπελακιακός 3-1 

Ρεπό: Κερατσίνι

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας 1-1 
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων 0-2 
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος 1-0 
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός 2-1 

Ρεπό: Παναιγιάλειος

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι-Χαραυγιακός 1-0 
ΠΑΣ Κόρινθος-Άγιος Ιερόθεος 1-4 
Απόλλων Ερέτριας-Πανθηραϊκός 0-2 
Καλλιθέα-Ηλυσιακός 0-0 
Θύελλα Καμαρίου-ΑΟ Χαλκίδας 0-1 
Αιολικός-Αιγάλεω 0-1 

8ος όμιλος

Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας 2-0 
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0 
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0 
Ασπρόπυργος-Πάμισος 6-0 
ΑΕ Πελλάνας-Ένωση Λέρνας 1-1 
Καλαμάτα-Μανδραϊκός 2-0 
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός 3-1 

Best of internet