TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • TOP ΑΓΩΝΕΣ
  • UEFA CHAMPIONS LEAGUE
  • GREECE CUP
ΔΕΙΤΕ ΤΑ LIVE

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Με νίκες συνέχισαν τα φαβορί στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, με το Αιγάλεω να περνάει από το Καμάρι στο εξ' αναβολής παιχνίδι της πρώτης αγωνιστικής. Πρώτη νίκη για την Προοδευτική απέναντι στον πρωτοπόρο Γιούχτα.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 1-1 (90+ Δέντσας / 74' Σιχλιμοίρης)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού 0-0

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης 1-2 (15' Ομπόσου / 41' Γεωργιάδης, 69' Χαλπέτης)

ΑΕ Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0 (82' Ντόβας)

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα 3-2 (28'-75' πεν Μελισσόπουλος Α., 90' αυτογκόλ / 11' Ψάλτης, 13' Μαρκόπουλος)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 2-0 (19' Λίτσιος, 85' Καρακασίδης)

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης 4-0 (17' Ξαντινίδης, 43' Μπουνταγκίδης, 45+ Πασχαλάκης, 67' Μαυρόπουλος)

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια 2-2 (18' Λιόντας, 50' Ανδρέου / 72' Μυλωνάς, 80' Τσικόπουλος)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 (90+ Μανιός)

Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας 0-3 (30' Ξόμπλιος, 65' Ελευθεριάδης Λ., 70' Μεντί)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 (27' Αμαναραντίδης)

Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας 4-1 (6'-35' Παπαδημητρίου, 15' Παπαγεωργίου, 63' Ταουσάνης / 66' Ντούνγκα)

ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου 1-0 (7' Καραγιάννης)

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός 1-1

3ος όμιλος

Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης 0-0

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου 2-1 (53' Τοπάλης, 72' Μαυροματίδης / 4' Πάνος)

Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας 0-0

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός 1-3 (Παπαγαθονίκου / Κωνσταντίνου, Γώγος, Φούντζουλας)

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης 0-1 (81' Καταγής)

Μ.Αλεξ.Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων 0-1 (90+ Ρενάτο)

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου 0-1 (67' Τζουμάκης)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού 1-3(71' Χάμος / 17'-45+ Αλεξανδρής, 83' Χατζής)

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου 0-1 (21' Τζιώρας)

ΑΣ Μετέωρα - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0 (64' Σκόνδρας)

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Στυλίδας 4-0 (3'-90+ Φλίγκος, 19' Ζγκούρι, 20' Σερτζίνιο)

Πιερικός – Φωκικός 0-1 (71' Μεγάλος)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς 0-3 (2' Αγιασιώτης, 53'-58' Βλάχος)

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός 0-2 (72', 89' Κουϊρουκίδης)

ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός 0-2 (44' Μάναλης, 90+)

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης 2-3 (90+, 90+ / 2' Ταβλαδωράκης, 9' Πετράκης, 53' Νοκάι)

Ατσαλένιος – Αμπελακιακός 0-1 (42' Σταφσουλάι)

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0 (44' Μαρτσάκης)

Προοδευτική – Γιούχτας 1-0 (65' )

6ος όμιλος

Πανομβριακός – Διαγόρας Βραχνέικων 2-1 (14' Τρίγκας Ν. πεν, 17' Αγγελής / 12' Νιφορόπουλος Γ.)

Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος 0-1 (83' Μίσελ πεν)

Πανηλειακός – Αχαρναϊκός 0-0

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός 0-0

Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος 0-0

8ος όμιλος

Ασπρόπυργος – ΑΟ Κατασταρίου 3-1 (22'-45+ Mέντεζ, 49' Σταύρου / 32' Μεζίνι)

ΑΟ Εικοσιμίας – Ένωση Λέρνας 0-0

ΑΕ Ερμιονίδας – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0 (44' Τριμπόνιας, 78' Πούτσι)

Αμβρυσσέας Διστόμου – Πάμισος 3-0

ΑΟ Υπάτου – Μανδραϊκός 0-0

Παναργειακός – Παναρκαδικός 2-0 (45' Μπουντόπουλος, Καδάς)

ΑΕ Πελλάνας – Καλαμάτα (28/10)

Best of internet